Интимни прашања, проблеми и совети

Дискусија во 'Секс' започната од skorpija1992, 30 јануари 2010.

 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.784
  Допаѓања:
  10.305
  Пол:
  Женски
  Па не знам си осетила нешто ти? симптом некој?
   
 2. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  766
  Допаѓања:
  3.978
  Пол:
  Женски
  Може да му пренесе нешто а кај неа воопшто да нема симптоми.. Проверете се и двајцата, може од нешто друго да му е. @Librarian
   
 3. Librarian

  Librarian Нов член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Никаков проблем и симптом не сум имала до сега, а и редовно си одам на гинеколог на 6 месеци и ми било се во ред... Се загрижив бидејќи до тогаш не сум практикувала односи без кондом и ова ем прв пат без, ем со тоа
  @candy.cane
   
 4. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.784
  Допаѓања:
  10.305
  Пол:
  Женски
  Абе никако немојте без кондом,мора да се проверите. Ти држам среќа да нема ништо и ова за памет :!:
   
  На Librarian му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Librarian

  Librarian Нов член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Фала ти за поддршката ❤️ се надевам и јас дека нема да е ништо
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.616
  Допаѓања:
  19.751
  Пол:
  Женски
  Со какво апче да се опуштиш?
   
  На Tajnaotrovna и piksooki им се допаѓа ова.
 7. Goca94

  Goca94 Нов член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Nemam pojma ama ako znaete nesto pomagajte bilo sto za da trgne rabotava
   
 8. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.616
  Допаѓања:
  19.751
  Пол:
  Женски
  Од вас двајца зависи.
  Предигра долга, орален за опуштање, учете си ги телата, видете што ви годи а што не, истражувајте ги вашите желби.
  Ако ова не го нема, никакво апче не би помогнало.
   
  На Milobebence, cresa-jagoda, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Goca94

  Goca94 Нов член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам

  Sepak problemot e povekje kj mene jas imam problem da se opustam
   
  Последна измена од модератор: 21 ноември 2019
 10. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  571
  Пол:
  Женски
  Од кои причини не можеш да се опуштиш? Мислиш нема да бидеш доволно добар? Не знаеш како? Мислам дека најдобро би ти дошло во овој случај совет од маживе по форумов....
   
 11. Nade-sunrise

  Nade-sunrise Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Алкохол :wasntme:
  (Ама немој да претераш)
   
  На Darlingzz и Anon им се допаѓа ова.
 12. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  7.097
  Пол:
  Женски
  Женско е
   
  На LadyLollypop му/ѝ се допаѓа ова.
 13. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  571
  Пол:
  Женски
  O јас прочитав Гоце моја грешка :)
   
  На Goca94 и piksooki им се допаѓа ова.
 14. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  157
  Пол:
  Женски
  Sakam da prasam za drugarka mi e

  Imale peting so decko preku alista, taa seuste e nevina, koga zavrsile i se izbrisala imalo krv.

  Dali ja skinal ili mozebi nekoj povreda..
   
 15. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  7.097
  Пол:
  Женски
  Сигурно се работи за некоја повреда.За да биде виновна треба да има секс.Без облека!:)
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  3.707
  Пол:
  Женски
  Кај мене дечко ми имаше нешо како точки така врска неам шо беа може беа и мозолчиња и беше во ремедика на уролог и му ги гореа со азот олус лекарства на друг начин со масти небиваше, обавезно нека оди на доктор
   
 17. Librarian

  Librarian Нов член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски

  Беше дечко ми на преглед, нему му кажаа дека е се во ред и само да мачка канестен 10тина дена:)
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 18. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.194
  Допаѓања:
  86.305
  Пол:
  Женски
  Кондиломи.
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 19. vampire25

  vampire25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  1 менструален ден завршен со секс
  Мислење?
  Последици?
   
  Последна измена од модератор: 30 ноември 2019
 20. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  766
  Допаѓања:
  3.978
  Пол:
  Женски
  Ова 1 е прв или еден? Како завршен со секс?