Интимни фотографии

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 20 јануари 2013.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.754
  Допаѓања:
  145.089
  Имам. Не ги чувам долго.
  Зошто?
  Зошто да не?
   
  На SugarHoney, Mr. Right, Lolo5 и 3 други им се допаѓа ова.
 2. andonna

  andonna Нов член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  jas iskreno kako sliki nemam moi pa da gi krijam no so dechko mi naprimer redovno si pushtame takvi sliki i videa zada si ostanat intimni
   
  На Кавалер и Anonimni123 им се допаѓа ова.
 3. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.289
  Допаѓања:
  5.840
  Немам такви чуда.. Порано бивало.. Сеа насекаде хакери...
   
  На SunnyGirl2, piksooki и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. Фem.ima

  Фem.ima Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  355
  Пол:
  Женски
  Интересно е. Ама не со секој
   
  На ku4ence, Petar80, Anonimni123 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Meto1

  Meto1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2018
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Машки
  Имам доста и снимки и слики сам и со женско, нормално скриени се :)
   
 6. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  499
  Пол:
  Женски
  Имааме имаме, си споделуваме со некои женцки
   
  На Desi1991k, DeckoZaCuckold, Moll и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  53.780
  Пол:
  Женски
  Малееее..интересно било :lol:
   
  На jasbi, Кавалер, diskreten32 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  Сликам - праќам - бришам.
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.748
  Допаѓања:
  254.458
  Пол:
  Женски
  имам ..у телефон
  за него..за кога е отсутен од дома :lol:
   
  На thelittle17, ku4ence, Desi1991k и 8 други им се допаѓа ова.
 10. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  Имам, имам дал Господ. :devil: :D
   
  На Animali и Dadusicka им се допаѓа ова.
 11. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  18.799
  Пол:
  Женски
  Мои лични имам, под клуч.
  Досега со партнер не сум се сликала, и нема.Дур не е сериозна врската не правам интимни фотографии со секој.
  Сметам дека нема потреба.
  Правете спомени, не фотки :*
   
  На SugarHoney, Desi1991k и hunter26 им се допаѓа ова.
 12. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.228
  Допаѓања:
  5.081
  Пол:
  Машки
  Од една послободна девојка имав слики, во мојот компјутер ама ги бришев по некое време.
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 13. staycalm

  staycalm Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  1.061
  Допаѓања:
  5.948
  Пол:
  Машки
  Секако дека иам, си ги чувам на keepsafe, како би ми ги пробил некој сега за сега не знам, а и секако сите ми се без фаца :D
   
  На Desi1991k и Кавалер им се допаѓа ова.
 14. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Не ми е јасно зашо би чувал слики од мене у телефон,зар не се глеам секој ден на огледало па ми спотребале и у телефон да чувам мои :worried:
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.386
  Пол:
  Женски
  Јас ретко се сликам онака, а не па и интимно :tmi: Super freak :D
  Повеќе слики имам од се друго, а треба да се утепам барајќи од мене лично :D
   
  На lost123, RoseRain и John Snow им се допаѓа ова.
 16. cash

  cash Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  203
  nudes? nope, nope, nope... не сум имала... зошто да си стварам blackmail material...:^)

  Дали би имала? Да, само ако се професионални, и да не се експлицитни, без лице секако...

  Дали би покажала? Не, никако, освен ако е ептен ептен спешл
   
  На Jessnow му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  Ја и професионални фотки би направил, онака за мене само. :$
   
  На WildMk, Dust и staycalm им се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Зашо би си го гледал пемпелето на слики:^)
   
  На piksooki, Alisa22, Cinnamon Bun и 3 други им се допаѓа ова.
 19. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  За да дркам на себе. :inlove:
   
  На piksooki, Sejfullai, WildMk и 4 други им се допаѓа ова.
 20. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Крипи ес хел :worried:
   
  На Alisa22, Cinnamon Bun, Animali и 1 друга личност им се допаѓа ова.