Интимни фотографии

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 20 јануари 2013.

 1. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.459
  Допаѓања:
  54.438
  Пол:
  Женски
  @John Snow можеби ке си ги врами, ко Саманта од Сексот и градот. Во право сум @Mr. Right ? 8)
   
  На Animali, John Snow и Mr. Right им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  Нит го знам филмов, нит Саманта ама може ќе ги урамам. :D
   
  На cavalli, Rebecca_R и staycalm им се допаѓа ова.
 3. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Саманта од секс енд д сити не ја знаеш? :o Многу пропушташ...
   
  На SunnyGirl2, fiery lion, cavalli и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  Море вие не знаете какви слики пропуштате. 8) :rofl:
   
  На Dust, Rebecca_R, Animali и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Е проследи де ај,чим се запна(waiting)
   
  На Rebecca_R му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.459
  Допаѓања:
  54.438
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right значи ептен си млад Десни, Сексот и градот е исто толку позната како и Пријатели.
  Нејсе, Саманта ептен си го сакаше телото, плус па и беше загрижена што старее и си направи интимна фотосесија, која, многу јасно, си ја врами и ја стави во спалната соба. Јас така нешто паметам, нека ме поправи некој ако сум грешка.

  Инаку, Kim Cattrall се вика актерката.
   
  На WildMk, NarCis@, Шминкер и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.386
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right Епа неќеш да се снимиш, како да не- пропуштаме? :?::wasntme:
  Или да или не, џабе реклама на невидено. Може е стварно вау, а може е стварно желе, but I guess we'll never know :|:D
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.248
  Пол:
  Машки
  У лп ќе ти пуштам. :wasntme:

  @Rebecca_R имам слушнато и за едниот и за другиот. Ги немам гледано. Не гледам филмови, серии итн. :)
   
  На John Snow, Animali и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 9. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.459
  Допаѓања:
  54.438
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right добро сеа, кога веќе пушташ, пушти ми и мене, се заинтересирав. :lol:

  Има и филм Сексот и градот. 8)
   
  На joy1, Animali и Mr. Right им се допаѓа ова.
 10. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Машки
  Сум имал свои порано, неколку но сега немам ниту една. Познаниците чуваат колекции видеа и слики од десетици девојки, од секс со нив, ете не можам и не можам да разберам зошто се чуваат такви слики :)
   
 11. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.386
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right На мене не ми пуштај, @Rebecca_R ќе ми каже ако е желе :wasntme:
   
  На joy1 и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 12. flowersss

  flowersss Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  103
  Пол:
  Женски
  Zdravo sakam da prasam kako da se zapre sirenje na intimni fotografii po socijalnite mrezi
   
 13. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.947
  Пол:
  Машки
  Никако,затоа треба да се пази на кого се испраќаат.
   
  На SunnyGirl2, piksooki, Alisa22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.386
  Пол:
  Женски
  @flowersss Пријави во полиција, ако ти е нарушена приватноста и се објавуваат без твоја дозвола, барем на еден начин ќе биде казнет виновникот за нивното објавување.
   
  На SunnyGirl2 и WildMk им се допаѓа ова.
 15. boo3

  boo3 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  834
  Допаѓања:
  2.616
  Пол:
  Женски
  Ако се јавно објавени може да се пријави во полиција и истите да бидат отстранети, но ако мислиш препраќани од еден на друг, тогаш за жал никако.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  432
  Пол:
  Женски
  Imam..obozavam igra so aparat privatno, intimno samo na eden lik profi fotograf davam moznost da me slika..povekjeto od tie se art nude,a nekoi se bas intimni..i trudna isto obozavav da se slikam pollugola so akcent na mesheto :)
   
  На SugarHoney, hunter26, LoneWolfGuy и 5 други им се допаѓа ова.
 17. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Полиција.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  Gi imam vo brzbroj :D
   
 19. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  сум немала, не ни мислам , не се знае кој може да го види тоа или испрати
   
 20. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  Ee imas pravo kaj mene se site bez glava hahha