Интимни фотографии

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 20 јануари 2013.

 1. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  227
  Пол:
  Машки
  Јас имам доста и сакам да ги споделувам истите :$ .. како медиум го користам reddit кој има дел каде може да споделувате вакви слики дали како поединци или како парови (анонимно се разбира). Може на некому ќе му биде чудно ова, ама не сите уживаат во исти работи нели.
   
  На Spiceyourlife и Desi1991k им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.754
  Допаѓања:
  145.089
  Партнерката знае дека споделуваш?
   
  На SunnyGirl2, piksooki, staycalm и 2 други им се допаѓа ова.
 3. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  9.543
  Пол:
  Женски
  Имам, но сите се со сечено лице или сокриен затемнет делот кај главата и лицето.
  Досега со тројца имам споделувано само, на двајца бивши дечковци (коа сум била со нив) и еден анонимен рандум лик со кој секстав до скоро(каде ништо ептен первертно ).
   
  На Discret_M, Desi1991k, S.a.n.j.a.s. и 12 други им се допаѓа ова.
 4. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  272
  Пол:
  Женски
  jas imam skladirani vo golem hard disk password protected:)
   
  На Ace888, LoneWolfGuy, the drummer и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  227
  Пол:
  Машки
  Сакам да прашам дали некој има искуство во постирање на вакви фотографии на reddit.com?
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Padre1

  Padre1 Нов член

  Се зачлени на:
  29 јули 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  30
  Лично ти имаш пишано погоре дека имаш искуство баш на тој сајт.
   
 7. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  227
  Пол:
  Машки
  Имам да но барам некој дополнително да не има искуство - зошто имам некои прашања.
   
 8. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  632
  Пол:
  Женски
  Имам доста. Повеќето ги правев поради дечкоми од причина што не се гледавме на подолг период но имам правено и пред да бидам во врска онака од љубопитност. И за време на секс имаме правено но веднаш се избришани поради несигурност... :)
   
  На Ace888, Deni87, S.a.n.j.a.s. и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.380
  Допаѓања:
  126.318
  Пол:
  Женски
  Немам вакви слики. Немам доверба у никој, плус не сакам да се сликам гола.
   
  На Nenadskopje, LoneWolfGuy, ku4ence и 3 други им се допаѓа ова.
 10. TimJ

  TimJ Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Не чувам никаде,ама се сликам споделувам со пријателки и толку :D
   
  На Spiceyourlife и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 11. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  432
  Пол:
  Женски
  Jas imav dosta i spodeluvav i stimno..pred da se naselam vo mkd...sega nemam info za doskreten fotograf koj bi mi napravil realni fotki od segasnata jas za moj licen merak i ponekoe diskretno kinky spodeluvanje medju istomislenici...mialam deka e normalna pojava medju zreli sozreani licnosti...
   
  На bigblue, Deni87, hunter26 и 12 други им се допаѓа ова.
 12. Youknow

  Youknow Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  874
  So prijatelki? :^)
   
  На TimJ му/ѝ се допаѓа ова.
 13. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  255
  Пол:
  Машки
  Imav takvi fotki, spodeleno megusebno da , posle zapoznavanje so odredena licnost koja e isto takA istomislenik za istoto...
   
  На Desi1991k и Spiceyourlife им се допаѓа ова.
 14. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.586
  Допаѓања:
  10.258
  Пол:
  Женски
  Па зошто да не?
   
  На Spiceyourlife, TimJ и me again им се допаѓа ова.
 15. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Машки
  Sakam da prakam, a i da mi prakaat... Ama bas intimni fotki, pa po niv sredbata e ludilo...
   
  На Spiceyourlife, Desi1991k, invisible23 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  2.012
  Пол:
  Машки
  Имав, ама ги избришав. Една од бившите ме тераше да се сликам, ама после откако и раскинав ги избришав.
   
 17. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.586
  Допаѓања:
  10.258
  Пол:
  Женски
  Не сум се сликала и не планирам.
   
  На LoneWolfGuy, SunnyGirl2 и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 18. TimJ

  TimJ Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Да
   
 19. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Машки
  Како тинејџер имав, сега немам. Нити мои нити на девојките со кои имам авантури.
   
 20. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  Имам и повремено си правам нови, ги споделувам само со вереникот
   
  На Ace888, Nenadskopje, LoneWolfGuy и 3 други им се допаѓа ова.