Интимни фотографии

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 20 јануари 2013.

 1. hotvolcano1

  hotvolcano1 Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2020
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  lProbav ednas i mi stana opsesijabda si go slikam i da se slikam cel kako od majka roden.

  Iskren odgovor ete :)

  Vo photos nemozam da otvoram pred niko hahah:$:$:$
   
  На vasilevskabojana му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Naumoski96

  Naumoski96 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2020
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Да апсолутно секаде каде што има анонимност би праќал :)
   
 3. Slatkamalakis

  Slatkamalakis Нов член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Интимни фотографии чувам во скриен фолдер од галерија, сигурно си е сигурно
   
  На crni-cani, invisible23 и SugarHoney им се допаѓа ова.
 4. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Машки
  И слики и видеа си чувам од различни места и обожавам да си разменувам анонимни слики :)
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  2.012
  Пол:
  Машки
  Па што не си направиш албум со самолепливи сликички.
  Барем така нема да ти се губат и ќе можеш да се разменуваш со други.
   
  На thelittle17, темјанушка, SummerGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 6. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  255
  Пол:
  Машки
  Nema nisto loso vo spodeluvanje na intimni fotki, barem pozitivno bile prifateni od licnosta so koja sum gi spodelil.
   
 7. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.340
  Пол:
  Женски
  Немам такви фотографии, никогаш не сум имала.
  Познавам личност која се сликала чисто гола и ги пратила сликите на дечко и, после тоа,тој се замени со друг телефон а сликите не ги избриша, па сите ги видеа.. Исто така една друга личност ги пратила сликите на дечко и, после некое време раскинуваат па овој ги објави сликите на Мотика, а девојката сите ја исмеваа.. Никогаш слика на никој не би пратила, не поради оваа причина, туку затоа што ми е глупо, шознам..
   
  На SummerGirl и SunnyGirl2 им се допаѓа ова.
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.586
  Допаѓања:
  10.258
  Пол:
  Женски
  Никогаш не испраќајте интимни фотографии. Има секакви болни луѓе. Ќе се скарате и ќе ви го уништат животот. Таков ризик не!
   
  На GirlLove, темјанушка, butterflu и 8 други им се допаѓа ова.
 9. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  324
  Пол:
  Женски
  Немам и немам желба да направам такви фотографии
   
  На Summer16 и Sejfullai им се допаѓа ова.