1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Информации за сериите

Дискусија во 'Канта' започната од Bzaubzz.xy, 23 јуни 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  820
  Допаѓања:
  588
  Пол:
  Машки
  Оваа тема ја започнав за секој да може да каже за која серија сака
  На пример број на епизоди ,сезони, крај на сезона/серија, за која серија е убава, а сака да ја даваат кај нас, за серии што играле кај нас но се прекинати и не е дадена нова сезона или само исчезнале без најава
  Или за било какви информации и мислења.
   
 2. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.775
  Пол:
  Машки
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.