1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Инцест

Дискусија во 'Канта' започната од sexualka, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    имам редовни сексуални односи со мој близок роднина и тоа веќе се случува со години.Значи знам дека сите ќе ме осудат и плукаат кон мене но ова морав да го кажам на форум бидејќи на никој друг несмеам да кажам.Тој е женет а јас сум слободна но опсесија ми е.Секогаш кога сме сами имаме секс.Неможам да ви кажам во која роднинска врска сме но сме ептен блиски.Толку од мене чекам критики и осудувања но јас барем споделив една многу голема тајна која несмеам да и ја кажам и на најдобрата другарка
     
  2. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    секс со блиска особа

    Што да речам, освен дека се надевам дека не сте крвно сродство.Ако сте, освен стручно лице никој друг не може да ви помогне :x
     
  3. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    секс со блиска особа

    И самата си свесна дека неможеш да добиеш пофалби туку само критики и осуди. Ти небраш помош како да го оставиш, само онака ни кажуваш како да си се пофалиш да си ја олесниш душичката. Ама :!: искрено се надевам дека ова што го прочитав не е вистина туку е само уште една од многубројните лаги на форумов само како да се привлече внимание да се тепа досада :|
     
    На Victorya и IwyDior им се допаѓа ова.
  4. tinkerbelll

    tinkerbelll Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    2.096
    Допаѓања:
    5.017
    Пол:
    Женски
    Несакам да судам и да се правам многу паметна,сепак секој си е личност за себе и праи тоа што мисли дека е правилно ама за ова седам читам и не им верувам на очиве што читам значи родбинска врска тоа е крвно сродство нели? :x :x :x јас ова никако неможам да си го ставам во глава НИКАКО премногу ми е одвратно и изветоперено дури и кога мислам на истото.Незнам што сте мислеле во овие моменти ама јас мислам сепак луѓе сме не животни па толку да неможеме да се контролираме нели...роднини ...... :puke:
     
  5. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски
    Ух се надевам не брат, како и да е чим е инцест крвно сродство е, секако за мене е болно, плус и женет и опсесија! Ох боже сама треба да се осудиш не другите да те судат ..
     
  6. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    неможам да поверувам дека се случуваат вакви работи со еден збор ГНАСОТИИ !!! :puke: Под итно да си побарате професионална помош и двајцата !!! Близок роднина бе ццццц па уште и женет ?! Не не не се надевам дека ова не е вистина а ако е со која свест се појавуваш пред неговата жена која исто така ти е блиска роднина.Безвезе едно голееемо СРАМОТА !!!
     
  7. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Сето ова е една голема измислица :^) па погледнете и го само никот и мислењата се зачленува и одма нова тема и со што наслов
     
  8. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    Не разбирам зошто е споделен овој проблем овде кога немаме дежурен психијатар! Или имаме??? |( Ма сите заедно не сме доволно паметни да најдеме решение на љубовниот проблем и ова не е местото каде ќе си ја олесниш душичката...потребно ти е стручо лице кое се надевам дека ќе ти помогне! Сериозна сум,побарај помош бидејќи потребна ти е! ;(
    Од твојот пост добив впечаток дека си свесна за тоа колку е ненормално тоа што го правиш и затоа нема нити да се обидам да те советувам и да давам добронамерни коментари...освен едно...обрати се на друго место, онаму каде ќе ти помогнат!
    И постои поведра страна на случајот-можеби е измислица (се надевам дека е) :!:
     
  9. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    никот ми одговара за моите активности а и мислењата кои ги имам дадено се вистинити.Ние не се познаваме лично па помислив да споделам една моја животна приказна која сеуште трае.Така да не биди сигурна дека се е измислица како што некои од горенаведениве се надеваат дека е.Очекував критики ама да ми рече некој гнасотии не очекував.Се случуваат многу погнасни работи од моево ко на пример татко силувал ќерка или слично а јас не реков дека тој ми е татко или брат.Сепак благодарам на искрените одговори и јас иако сум една од најновите членови на форумов моите одговори се искрени а и можеби допрва ќе ве изненадувам со моите животни приказни кои неможам да ги споделам со никој освен со вас.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. tinkerbelll

    tinkerbelll Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    2.096
    Допаѓања:
    5.017
    Пол:
    Женски
    Се случуваат многу погнасни работи од моево ко на пример татко силувал ќерка
    Имало и погнасни работи???Значи татко СИЛУВАЛ ќерка е најболно и најлошо нешто што може на светов да се случи и тој човек што се нарекува татко треба да го снема одма во секунда од живите а сирото девојче ќе живее цел живот во траума,ама ова е сосема поинаква приказна значи самиот збор СИЛУВАЛ ти кажува а не дека доброволно го правеле тоа како во твојов случај.
     
  11. babaDara

    babaDara Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2011
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    622
    Пол:
    Женски
    Добро а зошто не кажуваш во каква роднинска врска сте? Нели не те познаваме и можеш да кажеш?!
     
  12. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    ма остај подобро и да не знаеме
     
  13. babaDara

    babaDara Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2011
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    622
    Пол:
    Женски
    Ме интересира? Боже Господе прости им не знаат што прават. Зар ова е варварство, дивјаштво? Знае и продолжува. Кога читам вакви работи си викам дека моралот е сведен на - а ненормалноста на максимум. Дали е ова можно. Чувам дете, вакво нешто да ми соопшти ќе се шлогирам. Да не коментирам, само Господ да е со Вас а не Ѓаволот. Се молам за ваквите
     
  14. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    Јас искрено се чудам како може да постои било каква привлечност помеѓу нив двајца а да не споменувам за останатите работи кои ни ги довери сексуалката.Имале секс сегогаш кога биле сами аууууу Боже помогни им да си го пронајдат патот од кои скршнале
     
  15. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
     
  16. babaDara

    babaDara Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2011
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    622
    Пол:
    Женски
    Прв братучед? Добро никој не знае? усвари кој би помоислил дека нешто би можеле да имате?Сега да не сум уште јас поголема будала ама „врскава “ се „балансира“на секс само или имате чувства? Не ми е јасно?
     
  17. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    па искрено ќе ти кажам кога започнав со врската со него имав некои чувства како што реков повозрасен е од мене а нашево трае веќе со години но сега веќе извесно време немам некои посебни чувства кон него а он кон мене да има ми признава дека ме сака,се слушаме секојдневно,кога сум јас лута на некои работи он на секој можен начин пробува да се смириме.Ми го кажува секој негов проблем,целиот негов живот ми е на дланка до степен да знам што се случува во неговиот брачен кревет секоја ноќ.Понекогаш мислам дека тоа е само негова потреба за секс кон мене бидејќи го привлекувам апла ми има кажано но тој го тврди токму спротивното дека ме сака
     
  18. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    Ај не си го губи своето, а богами и нашето време и патот под нозе на психијатар. :hai:
     
  19. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски
    Успеавте да криете од целата фамилија 10 години? Добро што ќе бидам груба ама ти си опозитна на својот мозок, велиш не го сакаш, ама јас му ја знам судбината, ти плаче на рамо бла бла кај е разумот тука? Фамилија има човече ку.ови за е.ење има сегде, како што прочитав си била со други за една вечер и не знам што, и во суштна што треба да ти се помогне? Сакаше совет или подршка вауууу браво??!!! Секој нормален ќе ти каже дека не е НОРМАЛНО! Имаш 25 и време да се опаметиш, не знам се згрозувам на помислата..
     
  20. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    го читам постов на сексуалка, и не можам да си поверувам на очите
    аман бе, на 25 години да имаш односи со БРАТУЧЕД , и згора на тоа женет?
    добро бе, никој не се сомнева дека мегу вас има нешто?
    и не ми е јасно како тоа му го знаеш дури и интимниот живот(смалји што се крсти)
    а што ако ти еве да речеме останеш бремена од него, што тогаш??? како си можела да дозволиш да се плеткаш со него, бе имаш ли ти памет во глава????
    мислам дека И ДВАЈЦАТА треба ПОТХИТНО да побарате помош од психијатар!!!! :!:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.