1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Инцест

Дискусија во 'Канта' започната од sexualka, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Ја мислам ич да не ти чуе. Ич бре.

    Ако дедо Боже ви даде дечиња, испрати ги тука, да отворат по една тема со секое раче, што всушност би се собрале нови минимум 5 теми во просек од секое дете, помножено со..... а земајќи предвид.... 2 рачиња ке ги земеш како константа, а бројот на зголемување за добивање производ ке го земеш како непозната, со тенденции за проширување на доменот до бесконечност, а со кое од 7-те очиња ке гледаат каде... не знам, може и да им се измешаат категориите.


    |( |( |(
     
  2. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
     
  3. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Девојко ти сама коментираше за својот сексуален живот, без никакво образложение, а овде немаме ние стаклени кугли па да знаеме на кого ти си мислела, со кого имаше секс вчера а со кој денес, извини али тоа не спаѓа во доменот на нашите моќи.

    Ние не сме моќни ниту да ти го решиме проблемот, а очигледно ти тоа од нас го очекуваше, да добиеш инстант решение сервирано на тацна, со додаток рамо за плачење. :?:
    -Е извини драга моја но ние тоа не служиме :!: , твојата ситуација се надевам дека ја сфаќаш сериозно колку што и самата по себе е, ако не |( ...

    Незнам како можеше да очекуваш подршка од луѓе кои објективно гледаат на сето ова, луѓе кои не би помислиле да направат такво нешто, луѓе за кои ИНЦЕСТОТ Е НЕПРИФАТЛИВ :x .
    Затоа ајде вразуми се ако треба посети и стручно лице, кое ќе знае да ти помогне повеќе од нас, зашто ситуацијата е крајно несекојдневна за да некој овде би знаел како да ја решиш.

    Ајде поздрав и памет у глава, другите братучеди некое време не ги викај на гости, за у случај да не испадне некоја оргија па кај ли ќе ви биде крајот. :)
     
    На HappyGirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ladymilion

    ladymilion Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 април 2011
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    27
    мислам дека девојкава не лаже
     
  5. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    мислам колку просто изразување од твоја страна.Поздрав и до тебе
     
  6. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    Читам и не можам да поверувам што уствари е напишано :x :x
    Ај што е женет, ај што е и постар, па и братучед ти е, ни мање ни више 1, па и опсесија ти станал :puke:
    Девојко опрај се, ако сето ова е вистина, тргни се на време (иако одамна си требала да го напраиш тоа а не да дозволиш да трае со години). Ова само болен ум може да го направи. Извини вака апла што ти кажувам, нејќам да кружам, ама и ти и он сте ментално болни личности! Прстот на глава, патот под нозе и МАРШ на ЛЕЧЕЊЕ и ДВАЈЦАТА!!
    едно ќе кажам само, ја жалам навистина неговата сопруга зошто не знае што ГНИДИ има за фамилија!!!!
    фуј :puke: :puke:
     
  7. aliciakeys3

    aliciakeys3 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    78
    Допаѓања:
    21
    И јас исто мислам, и сигурна сум има 13-14 год и прави тука финти интересно и е ,и само во темата секс си чита и коментира.
     
  8. ladymilion

    ladymilion Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 април 2011
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    27
    или пак е машко...
     
  9. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    па добро бре девојки дали вие сте слушнале за нимфоманки??? ете тоа сум и јас па затоа коментирам и читам строго во оваа тема.Аман веќе ми се здосади да ви повторувам дека не сум ниту машко ниту малолетна цццц.И за ова да се надоврзам значи за жена му ако него не му е гајле мене ич.толку!
     
  10. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Драга СЕКСУАЛКА мене едно не ми е јасно какви коментари очекуваше од нас и незнам јас не добив некаков впечаток дека ти се каеш и сакаш да престанеш да се гледаш со братучед ти :puke:
     
  11. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Случајно налетав на темава, ама девојко, ако си ти нимфоманка не можеш да најдеш некој подалечен за секс туку мораш баш со братучед ти??
    Остави ја жена му, твоето семејство, неговото семејство, остави ги сите на страна, помисли: што ако еден ден забремениш (верувам дека користите заштита, но се е можно, не дај боже)? Што ако еден ден твоите дознаат? Ќе те поддржат бидејки си номфоманка и тој ти е потребен за секс? Што мислиш?
     
    На Victorya му/ѝ се допаѓа ова.
  12. ladymilion

    ladymilion Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 април 2011
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    27
    јас мислам дека таа уопште и не се кае ако е вистина тоа што го пишува
    сака да ги види само нашиве коментари
    а може и бара некоја што ке и даде поддршка
     
  13. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    А па со оглед на тоа што легнал со друга, и тоа со БРАТУЧЕДКА МУ нормално не му е гајле, а ти си толку безобразна што наместо да се тргнеш на страна, гордо кажуваш дека и тебе не ти е гајле за неа.Па која ти беше поентата што отвори нова тема и што пиша? сакаше да се пофалиш дека те д**и братучед ти?? Ако ти беше за тоа, ок видовме ај клуч на темава и чао пријатно! И очигледно си многу неспособна, себична и нискоинтелегентна личност штом не можеш да си фатиш друг дечко па се плеткаш со братучед кој ти е исто како и БРАТ :x :x :fubar: :fubar: :puke:
    Е многу сакам искрено да почувствуваш на твоја кожа истото што тоа што вие двајца и го правите на таа жена.
    немам намера повеќе да коментирам на темава, зошто стварно ме избаци од такт :@ !
    :puke:
     
  14. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    користиме заштита но не секогаш.И да се плашам од помислата да останам бремена не само од него туку воопшто.Безразлика на се јас не ја отворив темава за да се правдам,барам прошка,барам поддршка или да се пофалам.Само сакав да ја споделам мојата приказна која е несекојдневна а можеби и на многумина ќе им биде од корист.
     
  15. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Девојко молим те неупотребувај такви изрази, не ме навредуваш мене, туку за себе оставаш уште полоша слика не само во моите очи туку и во очите на многу други девојки кои те читаат овде, не знаеш да разликуваш сарказам и совет, па како и да е...
    Јас така се изразувам и немав намера да те навредам, но ако се осеќаш навредена во ред е.

    И твојава ситуација не верувам дека ќе послужи на некој друг, таквите примероци како тебе и братучед ти во денешно време се навистина ретки, скоро и пред изумирање :D
     
  16. aliciakeys3

    aliciakeys3 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    78
    Допаѓања:
    21
    хахахахахха се изнасмеав...ДА ВИ БИДЕ ОД КОРИСТ :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На ladymilion му/ѝ се допаѓа ова.
  17. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Од корист :fubar: За каква корист зборуваш :o :o Можда мислиш дека некој ќе го следи твојов пример :puke: И да едвај чекам да ги слушан и другите твои приказни можеш и по ЛП да ми ги пратиш :lol: :puke:
     
  18. ladymilion

    ladymilion Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 април 2011
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    27
    немој да си себична каква порака :D
    и јас може сакам да научам нешто повеќе :rofl:
    се шегувам нормално :D
     
    На Peperutka90 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. bornthisway

    bornthisway Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2011
    Пораки:
    94
    Допаѓања:
    30
    Размислвав дали да искоментирам нешто во врска со „интереснава“ тема.... и сепак неможев да се воздржам МИЗЕРИЈА!!!!!
    Не сум никоја да судам, тој што не згрешил во животот нека го фрли првиот камен, но ова не е нормално. Дали воопшто девојкава е свесна за тоа што го прави, каква последица може да остави ова врз нејзиниот живот + животот на останатите кои се вклучени во ова чудо???? Па и не само таа, туку и тој нејзин братучед или што и да и е, треба да се плукне во лице, а тоа би му било мннннннннннннноооооооооггггггууууууууууууу малку во споредба со она што тој го прави! Срамота е и греота за неговото семејство, а особено за неговата жена и во краен случај неговите деца, доколку ги има...
     
    На ladymilion му/ѝ се допаѓа ова.
  20. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    нема никаков проблем утре ќе споделам уште една вистинита приказна во нова тема секако.Ќе имате корист верувајте.Грешките што ги направив јас во животот никогаш нема да ви падне на памет да ги сторите бидејќи веќе сте прочитале за нешто такво што се случило и за некоја која моментално ја нарекувате и ја замислувате со најгрдите зборови.И нема да биде лична порака јавно ќе ги откријам моите тајни за кои никој не знае.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.