1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Инцест

Дискусија во 'Канта' започната од sexualka, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Значи девојкава е болна. Не знам само од која болест.
    „Утре ќе ви раскажам друга вистинита приказна, ВО НОВА ТЕМА СЕКАКО!“
    Целта и е да привлече внимание или пак е умноболна па сака некого да убеди дека тоа што таа го прави е добро. Не се кае за ништо и ќе си продолжи со братучед и, ако треба и со брат и ќе легне само затоа што е нимфоманка...така ми изгледа!! :!:
    Одвратна и е замислата вака да привлекува внимание. :rock: Најдобро би било ние повеќе да не коментираме, така веројатно ќе престане да не замара.
    А ако толку сакаш да ги споделуваш приказните, почни да пишуваш книги под псевдоним сексуалка, барем некој денар ќе заработиш. :tmi:
     
  2. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    sexualka навистина ме изненади девојка на 25 години, сеуште да се брани дека има секс со братучед. Прифати ги коментарите и не очекувај некој да ти рече браво, навистина си храбра. Седни малку размисли што понатаму, имаш 25 години веќе си зрела личност и возрасна да прави такви работи. Ќе речеш го сакам, ме привлекува, имам предобар секс со него но тие не се решенија за ти да имаш односи со него, сепак тој ти е близок роднина и никако не смееш да имаш секс со него. Живо ме интересира колку години е тој, да не е 18 па случајно запливал во брачните води па сега е во пубертет па има убав секс со својата братучетка ? Навистина не знам што да мислам, искрено ваквите би ги затворила во една соба една 10 дена да со совземат што прават, и би ги пуштила ако ја извлечат поуката. Оддалечи се од него со време оди во друг град. држава додека е време, макар што веќе е касно, но сепак за вистинскиот чекор секогаш се дава време :!:
     
  3. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Девојко, ти имаш некоја штица помрдната во мозочето. Инаку немаше ова да го правиш.
    Плус, ајде што си го правела, сите грешиме во животот, и доколку се побара прошка и се осети покаение во душата е веќе друго! Ама ти не чувствуваш ни трошка каење, нити грижа на совест, нити страв и срам!
    Темата ја отвори да се пофалиш колку си јака, и колку г'з не те боли за ништо, како демек ние испаднавме простите што не те поддржуваме?
    Земај си шише масло, бели чорапи и в црква на молење, инаку ојде јабана.


    :D
     
    На firequeenn му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Абе ко за девојка на 25 години можеше да ја отвориш темата во смисла да се дискутира за инцест,дали некој имал искуство, чул нешто, одобрува/не одбрува. А ти одма скокна, јас имам односи со роднина :?: Не да лажеш, сушиш :x Не е можно да е вистона, а толку ладнокрвно да го кажуваш тоа :!:
     
  5. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Верувај, може да е вистина. Луѓе ладнокрвно убиваат, ова ич не ме чуди.
    Кажав имав другарка која имаше секс со братучед исто женат...Јас ги фатив и таа после тоа комотно си се лапаше со него пред сите. Има некои немаат гајле, ни осет и тоа е.
    :worried:

    Море дан е таа на темава? :D
     
    На Radmilla му/ѝ се допаѓа ова.
  6. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Абе ако е вистина, бог да чува и да брани, да го прави тоа и мува да не ја лази. Ама арно си рече таа, не бара совет, само сака да си каже дека си легнува со кој си сака, нимфоманка си е девојката, респекат :rock:
     
  7. angel92

    angel92 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2011
    Пораки:
    1.589
    Допаѓања:
    3.259
    :О Бог да чува !!!
     
  8. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    Лаки девојкава да не е другарка ти? :lol:

    Без разлика дали е или не е вистина. Да размислуваш на вакви работи и да си правиш вакви морбидни сценарија не ќе е во ред.
    Затоа одма уште веднаш патот под нозе и на психијатар.
    Не ги обвинувам, туку ги жалам психички болните.
    Не можеби туку сигурно и тие не сакаат животот да им оди во ваков правец.
    Овде стручна помош девојче нема да добиеш, тука го доби едногласниот најдобронамерен совет. ПОСЕТИ СИ ПСИХИЈАТАР!
     
  9. sanjaeva

    sanjaeva Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.389
    Допаѓања:
    87.636
    :rofl: :rofl: :rofl: да непукнеш ме насмеа....токму кога бев :( -чка
     
  10. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007

    Ооооо јадниче мор тоа..цццц, да нема кој да го ислуша, да го тапне по рамото нежно, па да го прегрне...а у најдобар случај едноставно да му даде пријателска рака со чаша солна киселина во неа |(

    Да ти кажам, право и те како има шо да научиме од твојава прикаска за која у болничкиот весник во Демир Хисар без сомнение би и отстаплиле минимум 2 страни...

    1. Никогаш не лижете сладолед пред вашиот братучед, не се знае како ќе го протолкува тоа.

    2. Секогаш кога братучедот ваш ќе ви помине на кафе, обавезно шетајте се со пешкир околу него тазе избањата и намлечена, никогаш не се знае љубовта коа ќе чукне на врата и секако имајте на ум дека со кафе почнуваат многу работи. :devil:

    3. На свадбата на вашиот братучед купете што е можно поефтин сервис за кафе од Бит пазар, за поклон од едноставна причина што и онака најверојатно ќе се разведе наскоро , па кога вие двајца ќе бидете заедно ќе си купите од најубавите сервиси :!:

    Сигурно уште неколку работи би научиле и имаш право, твојава приказна е одличен водич...

    Фала ти девојче, не просветли.Амин!....а сеа побрзај накај локалниот психијатар, додека има трошка надеж!
     
    На ladymilion и WhiteAngel им се допаѓа ова.
  11. Ani.Anika

    Ani.Anika Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 декември 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    7
    и јас тоа пишав....може да почне книги да пишува барем некоој денар ќе зачари :rock:
     
  12. melanie27

    melanie27 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2010
    Пораки:
    343
    Допаѓања:
    255
    девојко драга...навистина ме интересира како се случило ова? зашто? кој бил иницијатор? дали си била злоупотребувана како дете??? дали си била силувана??? во каква средина си израснала????
    значи ме интересира која е причината за ова твое растројство...и да не се лажеме...болна си...навистина...многу. и самата ти мораш да го признаеш тоа, и под итно да превземеш нешто. под итно ти е потребно лечење. избери добар психијатар, и не се плаши да одиш, се што ке кажеш таму , останува таму.

    верувај и јас те осудувам, но истовремено и те сожалувам зашто ни самата не си свесна какво зло си правела....нема никаде во модерната цивилизација да најдеш некој кој е толку оупенмајндет во врска со инцестот. секаде предизвикува згрозување

    а тоа дека си нимфо...можеби и не си. може ти е само изговор за промискуитетот

    :tmi: :tmi: :tmi:
     
    На Me.Myself.and.I.Ava му/ѝ се допаѓа ова.
  13. fificaaa

    fificaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2011
    Пораки:
    714
    Допаѓања:
    475
    Пол:
    Женски
    Ццц место да се тргнеш од него и да си најдеш некој за нормална врска ти гордо си се фалиш :worried: ама и тој не е нешто поарен од тебе чим почнал нешто со сопствената братучедка :worried: искрено жал ми е што вака си го упропастуваш животот...
     
  14. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    значи сте се изнакоментирале кој од кој се од лошо полошо.јас верувам дека и вие не сте чисти души имате правено неморални работи како што велите вие е сега зависи до каде ви е границата на моралот.Имав храброст-кажав,а вие како се најдовте на форумов се мајки терези,за помош и совети први,најдобронамерни и никогаш да немате направено глупости.има некои од вас што се ептен паметни можам и да ги набројам, само делите совети у сите категории кај и да чепнам ве има ептен сте сестрани,умешни во кулинарство,јавна администрација,врски,флерт,секс,психологија итн итн.па уште и паметни,млади мајки,верни сопруги,заљубени девојки,со убави и згодни мажи и дечковци,се слаби без вишок килограми ццц...а да ве види човек во живо гарант вие личите на тролчиња ко што ме нарекувате мене.искомплексирани сте и немате никаов живот па само висите на нет и демек делите правда.
     
  15. unknown

    unknown Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2010
    Пораки:
    60
    Допаѓања:
    8
    девојката сподели искуство,а вие веднаш почнавте да ја плукате. не дека го оправдувам тоа што го правела,но тоа си е нејзина лична ствар.
     
  16. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.501
    Пол:
    Женски
    И ај сеа? Нели очекуваше вакво нешто? Што ти е проблемот? Знаеш што си кажала и како тоа ќе биде прифатено и дека не е во ред. (смајлиштосекрсти)
     
  17. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Очекуваш да ти ракоплескаме? Да, можеби имаме правено неморални работи но луѓе сме и никој не е безгрешен. А ти со тоа што си го направила извини вака, тоа не дека е неморално, туку е крајно животински, само животните можат да бидам интимни со да речам роднини пошто неможам да најдам посоодветен збор. Животните неможат да си ги контролираат нагоните и немаат свест. Ние луѓето имаме свест која ни е предност во однос на животните за да можеме да си ги контролираме нагоните.
     
  18. angel92

    angel92 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2011
    Пораки:
    1.589
    Допаѓања:
    3.259
    Браво sexualka!!! Само напред ;) Продолжи понатака со гледање со него. И ако затрудниш од него, крсти го по неговата жена ;) |( |( |( |( |(
     
    На Chupe, fificaaa и Ani.Anika им се допаѓа ова.
  19. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Се мислам дали си вредна за да ти коментирам, ама не ме држи место.
    Прва работа, не сме светци, сите сме тука некаде, со штрчење на исклучоци како тебе за пример.

    Неморални работи? Од овој тип како твојава работа? Мислиш? Ти тоа озбилно? :^)

    Храброст драга немаш, да беше храбра ќе знаеја мама и тато и родителите на овој твојот, тако звани вујко/вујна, чичко/стрина, тетин/тетка, не знам што ти се паѓа.
    Совети, а? Е за што друго е форумов освен дискусии? Мене втора работа што ми паѓа на памет совети и помош ми е. А тебе, ние не ти ја нудиме, туку те упатуваме да ја побараш.

    Трето, што те боли тебе колку килограми имаме, дали е маж ни/дечко ни згоден, убав или паметен. Да се биде верен и заљубен не е грешка, ова твоево веќе е.

    Брате мили, радо би да седам дома него да имам секс со братучед ми и уште да уверувам други дека е тоа до некаде нормално.
    Живот имаме, штом коментираме, помагаме и делиме совети, значи имаме искуство што води кон тоа дека имаме живот.
    Те молам без вакви ниски навреди дека сме тролови, прво грешно си го протолкувала нашето значење на зборот трол. Те молам неизживеана прогуглај малку. Ај срцка.
     
  20. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.501
    Пол:
    Женски
    Офспринг убаво би било да се стави клуч на темата. Нема веќе дискусија тука, само навреди ќе има, така што темава нема потреба да стои.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.