1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Инцест

Дискусија во 'Канта' започната од sexualka, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sexualka

  sexualka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  12
  ај лепото неможеме новиве на форумов да ви се уклопиме во вашите термини и нивното безначение.многу сте начитани ама затоа партали правите кога ќе се социјализирате сами во некој ќош освен на социјалниве мрежи секако врхунац постигнувате неможете да се препознаете
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Во право си, одам да му се јавам на првиот ми братучед за една партија.

  Едно е да си неморална во душата, друго е да правиш грев со БИОЛОШКИ корен. Едно е кога плодот на неморалноста е грижа на совест пред да заспиеш, друго е деформирано дете.
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Toa и се мислев дали да го сторам, чекав некој да предложи за да не биде на своја рака.
  Темата оди под клуч, а авторката на истата се надеваме дека ќе оди на психијатар :hai: :yawn:
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.782
  Допаѓања:
  151.413
  [​IMG]
   
  На Victorya, nena2010 и Offspring им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.