Форумџика на годината 2020

Ипсос (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од iGlacial, 23 јуни 2011.

 1. iGlacial

  iGlacial Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали некој има податоци за тоа дали лежалките на плажите се изнајмуваат, колку чини изнајмуванје на една лежалка? Има ли некој информација колку чини локалниот автобуски билет во Ипсос? Какви се цените во маркетите, на пример за вода и млечни производи? Дали некој бил во вилите ДИНО, како е таму?
   
 2. veslamkajce

  veslamkajce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Dali ima nekoj sto bil na Ipsos da kaze kako e??? :)
   
 3. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Јас бев минатото лето и искрено воопшто не сум задоволна...плажите не беа со песок и немаше впечаток дека си на море...Многу е мало местот се на се една улица ама и таа мала... Ни да шетнеш ни да си купиш нешто...ништо ич..
   
 4. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.608
  Пол:
  Женски
  Бил некој на Ипсос? Како се плажите, сместување, цени по продавници за храна?