1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искористени/Празни производи/Empties-Products I've Used Up

Дискусија во 'Канта' започната од EMoonlight, 17 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  13.347
  Пол:
  Женски
  Инспирирана од видеата од Youtube со искористени производи или empties по нивно,решив да направам тема каде што ќе можеме да кажеме кои производи сме ги искористиле.
  Производите кои се искористени може и не мора да бидат прикажани со слика(ваша или од интернет)но целосно име на призводот треба да биде напишано,важно во оваа тема е да се прикажат добрите и лошите страни на производот,односно тоа како на вас делувал и слично. :)
  Од помош ќе биде и ако кажете дали би го купиле повторно производот или не. :)
  Се надевам ќе ви се допадне темата и ќе споделуваме искуства со потрошени производи.
  Ако постои ваква тема или слична,слободно нека оди во канта.Јас пребарав и не најдов. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.