1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искреност

Дискусија во 'Канта' започната од Tinushka, 13 ноември 2015.

?

Дали сметате дека сте искрени?

 1. Да

 2. Не

 3. Се трудам

Дозволен е избор на повеќе опции
Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  4.891
  Пол:
  Женски
  Дали сметате дека сте искрени кон себе си и луѓето кои ве опкружуваат ? :)
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.151
  Допаѓања:
  62.971
  Пол:
  Женски
  Некаде во средина сум. Се случува да не кажам дека не ми се допаѓа новата маичка на другарката, дека не ми се допаѓа нејзината фризура, дека на некој му мириса здивот итн бидејќи може да се налутат или навредат. Исто така не одговарам искрено на некои прашања, не сакам да признаам некои нешта.
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.