1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искрен совет за вас

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija85, 2 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  Темава незнам колку ќе ви биде интересна ама ,добив една идеја да пишувам како и многу други теми совети за оние феминки кои вие сакате,без разлика дали се добри или лоши,тука порачајте им нешто на нив,со оглед на сегашната нивна ситуација во која се наоѓаат
  [​IMG]
  јас прва ќе почнам-

  1. јамии-разговарај со дечко ти за вашиот проблем и прашај го каков подарок тој би сакал да добие за роденден
  2.стронгер-не си требала да ја фрлаш маичката,требало да разговараш со него
  3.скај ангел-никогаш не ги заборавај другарките,тие можат да ти ја дадат вистинската забава
  4.д кенди-верувај повеќе во себе,не се самоомалажувај
  5.теди греј-најди си некоја занимација,на пример направи некои твои иновации за да не ти биде досадно
  6.вајлд чајлд-собери храброст па да те видеме поскоро во модни критики
  7.тедибеар-гушни не сите најсилно што можеш,ти тоа најдобро го правеш
  8.лилит-под итно кажи некоја смешка на некоја спамерка ,најдобро тоа го правеш

  што би советувале вие?
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Анастасија, искрен совет до тебе- не отварај тема за секоја статија што ќе ја прочиташ и ќе ти се виде интересна ;)
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ја оставив темава да видам дали ќе прибере некое мислење, но гледам дека нема. Има повеќе теми за делење совети. Кој го мачи нешто нека си прашува по соодветните теми. Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.