Искуства со магии....

Дискусија во 'Канта' започната од famous-girl, 27 април 2014.

 1. famous-girl

  famous-girl Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  28
  Има тема Дали верувате во магии
  А оваа сега ја направив дали имате некои искуства со магиите? Дали некој ви направил магии?Како се справивте?Кој ви помогна да ги отстраните и се друго.Јас имам едно искуство но сега се брзам ке го напишам утре или после :geek: Ако има ваква тема КЛУЧ одма
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.778
  Пол:
  Женски
  Матичен ми е Иван Исцелител, има канцеларија во Куманово, Старо Нагоричане.
  Само не работи со сини картони, сеуште нема договор со ФЗОМ и не можеш да закажеш преку "Мој термин", но во процедура е. Ама кај и да е, ќе биде, па сите ќе бидеме задоволни, ќе биде се полесно.
  Сега се брзам, утре ќе ти пишам број.
   
 3. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.247
  Пол:
  Женски
  Искрено да ви кажам..НЕ!Не верувам во магии..Никој не ми направил магија..никој не ми помогнал..ништо не се случило до сега ;) Здрава и жива сум :lol: