Искуства- Cronwell Platamon хотел

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од newring86, 26 јуни 2021.

?

Искуства - Cronwell Platamon хотел

 1. Да

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  866
  Дали некоја од вас била?
  Како сте задоволни?
  Дали некоја била со резервација директно во хотелот, не преку агенција?
  Фала на сите за споделени искуства