1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искуства!

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од luncika, 24 октомври 2012.

 1. luncika

  luncika Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  170
  Ја направив темава со цел да споделиме некои наши животни искуства, без разлика дали тоа се искуства во љубовта, на факултет , на работно место , искуство со некои козметички препарати, искуство во кујната итн. Значи нема одредена област па да морате да пишувате токму за тоа. Споделете што ви душа сака, со цел да им помогнете на некои девојки понатаму во животот да не прават многу грешки.


  еве јас да го скршам мразот :)
  Пропуштив прекрасна прилика да бидам сега во Шпанија. :@
  Требаше да одам со 1 член од моето семејство но не отидов поради останатите членови од семејството... не сакав да ги напуштам :fubar: А сега можеби целиот живот ќе ми беше променет, но тоа е.. Затоа никогаш немојте да пропуштите некоја прилика,затоа што свесни сме дека некои прилики во животот ги добиваме само еднаш! :!:
   
  На Hopefully, fashionbaby и crazylady им се допаѓа ова.
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.464
  Допаѓања:
  10.831
  Ајде и јас да се придружам во напуштени прилики.
  Пред околу три години имав понуда од еден дечко од странство,ама јас глупава тогаш веќе бев во врска со овој мојот и ништо живо не сакав.
  Али детето што се нудеше беше нешто замислено и неверојатно,толку добар и убав.
  Е сега криво ми е и тоа многу,кога ќе ми текне на моменти ми се плачи.
  И сигурно животот ќе ми се сменел за 360 степени на подобро..
  Ама.. :fubar: :fubar: :fubar:
   
  На realGirl и irenna им се допаѓа ова.
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.365
  Допаѓања:
  9.289
  Пол:
  Женски
  Trebase da sum so eden ubav decko no dobro moze i podobro sto go odbiv nz:):(
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.951
  Допаѓања:
  75.607
  Пол:
  Женски
  Во темава нешто не ми штима. Искуства или пропуштени прилики?
  Јас пропуштив прилика да бидам со тој што ми се допаѓаше, значи најголема желба ми беше со него да излезам али ја одбив понудата. Можеби така требало, ми беше ужасно криво се додека не сфатив дека судбината сакаше така, да ме заштити, бидејќи тој не беше за мене.
   
  На realGirl му/ѝ се допаѓа ова.