Искуство со хомосексуални односи, кај мажи

Дискусија во 'Секс' започната од WildMk, 2 јули 2019.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.078
  Допаѓања:
  195.298
  Пошто има еден куп теми за женска хомосексуалност, ко: Дали би бакнале девојка, Врска со девојка итн.. мислам дека е време и за обратна ситуација... Доста само женската хомосексуалност е мејнстрим, време е и машката да ја направиме таква :inlove:

  Има доволно мажи на форумот, па би сакала да чујам од нив, дали имале некакво хомосексуално искуство:
  Бакнување? Допирање? Заедничка мастурбација? Орален? Анален?
  И дали би сакале да пробаат нешто од ова?

  п.с. ако има некој проблем со темава, не ми ја бришете сепак :D
   
  На piksooki, Amellie13, dayla и 15 други им се допаѓа ова.
 2. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  175
  Пол:
  Машки
  Немам, но освен бакнување, другото би го пробал.
  Не со секој и не по секоја цена. Си имам одредени "услови" кои треба да ги има (да не речам исполни) другата страна за да би се впуштил во нешто повеќе од разговор.
   
  На Milanrob, Strapon, Miro91 и 8 други им се допаѓа ова.
 3. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  9.404
  Пол:
  Женски
  За врска не, но тоа нема врска конкретно за жените, бидејќи не ми е до врска ни со некој од спротивниот пол :D
  Инаку мислам дека би пробала, so we shall see :D Не и вие де, ја ќе си видам :D

  Да речам не, не можам, бидејќи тоа е грубо отсечно, исто како да верувам дека никогаш нема да станам милионерка, па глупаво е, зарем не? :wasntme:
  Животот е тоа, не мува во тегла :D
   
  На lovestoneddd, VoodooGirl и Robson им се допаѓа ова.
 4. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  514
  Допаѓања:
  4.161
  Пол:
  Женски
  Ауф скроз би, да сум машко. :P

  17904213_10209001700816905_87526415792998064_n.jpg
   
  На piksooki, Robson и Animali им се допаѓа ова.
 5. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  На Alex.T, piglet1, Kitten и 7 други им се допаѓа ова.
 6. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.685
  Допаѓања:
  5.680
  Пол:
  Женски
  Ако сум машко ако не ме привлекуваат жени ако ме привлекуваат мажи ке пробам секако зошто да живеам несреќен живот само за да ме видат со жена дека сум за да не зборат..
   
  На pilemile, AngIv, candy.cane и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Lancier

  Lancier Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2019
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  600
  Пол:
  Машки
  Nemam homoseksualno iskustvo i toa mi e bljak :(
   
  На najjacha му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.078
  Допаѓања:
  195.298
  Абе за машки е темава!
   
  На Gosh, Lolipop23, candy.cane и 2 други им се допаѓа ова.
 9. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.998
  Допаѓања:
  37.754
  Пол:
  Женски
  Абе остај го девојчето да се искаже.
  Сексисту :P
  :D
   
  На Lostinparadise, candy.cane, WildMk и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  9.404
  Пол:
  Женски
  @WildMk Дофта ма! :D
  Во машки г-точки смееме, во машки теми не смееме да се мешаме :emo:

  П.с Отпосле читанв дека е само за мужи, ама ме мрзеше да се самопријавувам :drunk:
   
  На Bozica1980, candy.cane, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.078
  Допаѓања:
  195.298
  Еве ќутам :x

  :D
   
  На VoodooGirl и Animali им се допаѓа ова.
 12. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.670
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Машки
  Имам пишано, веројатно е бисексуалец братот или "маска" му е/беше врската со девојка. Јас бев малолетен, тој полнолетен, почна да ми пушта видеа, и да ме научел на нешто. :D

  Одбив, и не сум заинтересиран за таа работа.
   
  На candy.cane и WildMk им се допаѓа ова.
 13. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Па и темата совети од Машка страна за сите девојки е за да даваат машките совет ама ти таму често пишуваш и даваш совети. До кога вака ќе правиш Вајлд, до кога?

  Инаку за темава, сум немал никакви искуства, не ни сакам да пробам.
   
  На candy.cane, WildMk и Animali им се допаѓа ова.
 14. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  924
  Допаѓања:
  9.474
  Пол:
  Женски
  Има јака категорија на порниќи, кај што рандум мажјак наоѓаат на улица, тврдокорен хетеро и го тераат да се качи у комби и му пуштаат атрактивна женска и му пружат задоволство, ама коа ќе му ги врзат очите женскава скока напред и доаѓа мажјак да го онади дури овој со врзани очи. После некое време му тргаат превез и овој као у шок целиот не може да поверува станува насилен ама му вадат и му нудат 1000 евриќи само да ја дозаврши работата и нормално бара овој камерата да се угаси па си се впушта у геј однос да си се дозаврши.:D
  Најчесто у Чешка и Шпанија се праат видеава.:D
   
 15. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.678
  Допаѓања:
  10.594
  Пол:
  Женски
  Да сум машко секако дека би пробала.Па зошто е овој живот ако не за да пробаме нешто ново?:P:smirk:
   
 16. moon1

  moon1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  618
  Допаѓања:
  2.581
  Пол:
  Женски
  Ете ^_^
   
  На Robson, VoodooGirl, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Cooper MK

  Cooper MK Активен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  Заедничка мастурбација - сум имал како помал повеќе пати, со другари.. ама секој со својот "алат" без размени...
  Бакнување - кога сум многу пијан обично ги бакнувам и гушкам сите околу мене.. машки, женски. Еднаш еден другар го гризнав и за стомак..
  И толку. Друго нешто нити сум правел нити планирам да правам со машко.
   
  На candy.cane и WildMk им се допаѓа ова.
 18. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  175
  Пол:
  Машки
  Исто као Чех такси........наместеми сценарија.
  Али добро е, у секој случај.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.369
  Никако, тоа е грев.

  2. Leviticus 18 & 20
  You shall not lie with a male as with a woman; it is an abomination. (Leviticus 18:22)

  If a man lies with a male as with a woman, both of them have committed an abomination; they shall surely be put to death; their blood is upon them. (Leviticus 20:13)
   
  На hermosa и candy.cane им се допаѓа ова.
 20. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  175
  Пол:
  Машки
  Ако беше наменето кон мене ова, вака ќе реплицирам........ I like the way I sin :)
   
  На Alex.T, ane.bella, pilemile и 1 друга личност им се допаѓа ова.