1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исплачете се

Дискусија во 'Канта' започната од Ulata, 23 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Епа ајде на кој му е тешко можи овде да се исплаче...не најдов ваква тема но ако има слободо бришете ја
   
 2. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  2.994
  Пол:
  Женски
  И тука ке ни се гледаат солзите па да се исплачеме :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На the.one му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Па ова ти е нешто слично со „Испукајте се“!! Ама добро, ти може не сакаш да пукаш, ти е страв да не убиеш некого, па затоа плачеш! However, не ми е до плачење и избегавам плачење на јавни места!
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
  Има многу други теми каде што може да се исплачете, оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.