1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исповед на една купохоличарка (Confessions of a Shopaholic)

Дискусија во 'Филмови' започната од naughtygirl, 6 јуни 2013.

 1. naughtygirl

  naughtygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  100
  Улоги:
  Isla Fisher,Hugh,Dancy Krysten Ritter...


  [​IMG]

  Овој филм мене лично ми е омилен и го имам 3 пати изгледан ,едноставно го сака !!
  Вие го имате гледано ??
   
 2. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.997
  Исповед на шопохоличарка (Confessions of a Shopaholic) 2009

  Го имам гледано овој филм ама не ми оставил некој добар впечаток. Лесна комедија, за тепање време е супер.
  Ме нервира конкретно што цело време се врти дејствието за тоа како многу сака шопинг а нема пари да си го приушти тоа па запаѓа во долгови. Ништо посебно не е филмот ама како што кажав за опуштање и гледање со друштво добар е, не дека нешто многу ќе те заинтригира, нема поука, на моменти дури и досаден ми беше.
   
 3. butterfly6223

  butterfly6223 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2012
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.060
  Го имам гледано и ми се допадна :D
   
 4. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Лош филм,навистина. Како што кажа форумџиката погоре,погоден е исклучиво само за тепање време. Незнам ни зошто го гледав, веројатно премногу очекував од филмов. Типичен тинејџерски филм но без никаква приказна. Не ми се допадна воопшто.
   
 5. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  Вчера го гледав и навистина многу ми се допадна... :) Чиста 10ка
   
 6. blosson

  blosson Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
  Преубав филм, стварно ми се допаѓа од мене 10+ :inlove: