1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исповед!

Дискусија во 'Канта' започната од mirna0911, 14 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mirna0911

  mirna0911 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  18
  Не знам дали се поистоветувам со СДК ама овде сакам да се исповедате за што мислите дека сте згрешиле , без било кој да ви суди. Што и да сте направиле , сте мислеле во моментот дека е правилно а после од друга гледна точка испаднало дека е грешно , ако ви тежи нешто на душичката , повелете исшкратајте неколку збора тука.

  ПС - Ако сметате дека има ваква тема , слободно избришете ја! 8)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.007
  Пол:
  Женски
  :rofl: овде човек ако се исповеда, исто како на ФМ радио да ја каже својата приказна :lol:
   
 3. mirna0911

  mirna0911 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  18
  Ако така се осекаш не мора. На радио гласот може да ти го познаат , а тука аватарот ти е анонимен. Кој како сака .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.