1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исповести

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Barca-Gril, 25 јуни 2014.

  1. LittlePinky

    LittlePinky Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    1.420
    Допаѓања:
    4.392
    Пол:
    Женски
    :D
     

    Прикачени фајлови:

    • Capture.PNG
      Capture.PNG
      Големина на фајлот:
      331,3 KB
      Прегледи:
      412
    На joy1 и ColoursOfTheRainbow им се допаѓа ова.
  2. Elena69221

    Elena69221 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 август 2011
    Пораки:
    2.352
    Допаѓања:
    3.519
    Пол:
    Женски
  3. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.533
    Допаѓања:
    8.442
    Пол:
    Женски
    :D :D
     

    Прикачени фајлови:

  4. Alyson

    Alyson Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2014
    Пораки:
    113
    Допаѓања:
    170
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
  6. Anabelle.Amorette

    Anabelle.Amorette Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2013
    Пораки:
    3.068
    Допаѓања:
    44.095
    Пол:
    Женски
    Mesečar sam i često kad se probudim 3-4 minuta mi treba da razaznam šta je stvarnost, a šta san. Jedne večeri posle izlaska sam se pijan vratio kući i otišao odmah pod tuš. Međutim kako je napolju bilo hladno a tuš topao odlučio sam da prilegnem malo. Sklupčao sam se u tuš kabini i sklopio oči na par minuta da razbistrim glavu. Probudio sam se pola sata kasnije dok je ledena voda tukla po meni, izleteo sam iz tuš kabine i drao se - Spasavaj se, spasavaaaj. BEŽI! Moj mlađi brat se zaprepašćeno probudio i počeo da vrišti kad me je video onako golog i mokrog kako urlam i trčim od zida do zida... A ja....Ja sam sanjao da Titanik tone.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Kad sam bio mali mislio sam da sam se izlegao iz jajeta ,baka mi uvek govorila pile babino.


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sinoć sam se toliko napio da sam dvadeset minuta čekao da mi otvori moj sopstveni odraz na staklu ulaznih vrata zgrade, najgore što smo se na kraju i posvađali.


    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Šetala sam gradom i uđem u neku radnju, tu mi se svidi jedna majica i odlučim da je kupim. Razgledam po radnji i vidim neki red, (5-6 osoba) stanem lijepo u taj red sa svojom majicom i uzmem telefon da napišem poruku. Poruku sam napisala, ali još se nisam pomaknula iz reda, pogledam prema gore i vidim prodavačicu kako slaže neku garderobu. Uzmem svoj telefon i počenm nešto da čačkam po njemu dok sam čekala. Nakon nekoliko minuta potapšem ja osobu ispred sebe da pitam zašto se ne pomjeramo i skontam da su te moje "osobe" u redu zapravo lutke...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pre neki dan sam se toliko napio da sam otišao kod druga, on se nešto posvađao sa ženom, ja joj reko da pakuje stvari, uzme dete i pređe da živi kod mene.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Trenutno sam na moru. Juče sam otišla na plažu i uprkos tome što je padala kiša i što je bilo velikih talasa odlučila sam da se kupam. Pošto u jednom trenutku nije bilo nikog sem mene ni u vodi ni na plaži odlučila sam da skinem kupaći i kupam se gola. Kasnije, kada sam se vraćala sa plaže, prošla sam pored čoveka koji radi one tetovaže na ulici i pošto ga znam rekao mi je "Zaista sam uživao dok sam te gledao", a ja samo što u zemlju nisam propala od stida. Samo se nadam da nije video previše...


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na letu Tuzla Bazel, negdje iznad Austrije ustane stariji gospodin i ode do toaleta, dok je bio tamo počeše turbulencije, i to one da je kapetan dao upozorenje da putnici vežu pojas, panika, žene vrište djeca plaču, a neki lik povika "DJE MI JE DEDO, PROPAŠĆE ČOEK KROZ TUTU!" Toliko sam se ismijao da turbulencije nisam ni osjetio...


    Умрев :rofl:
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  7. valery15

    valery15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    167
    Допаѓања:
    112
    Пред некои ден ја открив странава, случајно читајки го овој форум. Ова ми требаше мене. смеење по цел ден :lol:
     
  8. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    True story :D

    [​IMG]
     
    На LittlePinky и Summerlover им се допаѓа ова.
  9. MadeToLove

    MadeToLove Активен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2014
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    20
    "Tog kobnog dana ulazi sestra na vrata, bleda kao krpa, trese se sva i kaže: ,,Kad je umro komšija Zdravko?'' Ja govorim: ,,Juče, što?..'' A ona: ,,Sad me je zvao na kafu, eno ga ispred, idi reci mu da sam mu bila na sahrani života mi majkinog, ne umire mi se još''. Inače, on ima brata blizanca, a mi smo to tek tad saznali."

    :rofl:
     
    На Aleksandra-Kukla, Gordana10, LittlePinky и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  10. Anabelle.Amorette

    Anabelle.Amorette Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2013
    Пораки:
    3.068
    Допаѓања:
    44.095
    Пол:
    Женски
    Dođem ja jedan dan kući sa faksa i odem u sobu, otvorim ormar i obuzme me miris lavande. Dignem glavu, kad ono na vješalici rolna wc papira! U tom trenutku ulazi moj otac i kaže: "Tko je vidio kupovati Raid za moljce, Zewa lavanda je zakon, vidi što kuća miri..." Ako tad nisam umrla od smijeha neću nikad.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sinoć je bila pena party, i u svoj toj gužvi umesto dečka poljubila sam konobara. Još uvek ne smem dečka u oči da pogledam. A konobar se ponadao da ima šanse.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na moj prijedlog mami da stavimo cvijeće na balkon kao i svi ostali, jer je jedino naš bez njega, ona je posadila saksiju paradajza i iznijela na balkon.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Razumem, ljudi se uspavaju ѕa stolom, dok gledaju TV, dok uče, uspavaju se na času, čak i to razumem, ali moja sestra se uspavala na drvetu dok je krala trešnje.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jednom sam se toliko napio da sam izgurao kontejner na ulicu, dao mu kontakt, upalio ga i počeo da ga vozim po ulici i vičem 'Brm, brmm'. Ne bih to znao da me nije videla sestra koja se takođe vraćala iz grada, koja mi je, kako ona kaže pomogla da parkiram kontejner i odem kući. Sutradan je zamolila tatu da mi kupi auto, i eto da nije nje ja bih i dalje vozio kontejner.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jednom sam išla na more autobusom po noći. Pored mene je sjedio neki čovjek u dukserici jer je u autobusu bilo hladno, vozač uključio klimu. Ja se pravila važna i džemper ostavim u koferu, bila sam u majici bez rukava i naravno crkla od zime. U jednom trenutku sam zaspala i sanjala kako me neko pokrio dekom i kako mi je fino. Probudio me brat koji se u sjedištu iza mene grohotom smijao sa drugom. Kada sam se probudila shvatila sam da sam u snu zagrlila čovjeka pored sebe i bilo mi je toplo od njegove dukserice, a čiko se toliko uozbiljio i ukočio. Umrla sam od stida.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Moj deda kad je išao na razgovor za posao, direktor je imao tik i stalno je namigivao na jedno oko. I sad ovaj direktor kaže mom dedi da su već primili nekog. I tako je moj deda došao i sjutradan, a ovaj ga direktor pita zašto je došao kad mu je juče rekao da su primili nekog drugog, a kaže mu moj deda 'ja vidim ti nešto namiguješ, pa kontam šališ se'.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kada su majka i brat bili bolesni, majka me je poslala u prodavnicu po 1 kg mandarina. Ja nisam dobro čuo, pa sam prodavačici rekao: "Daćete mi 1 kg margarina." Kada sam došao kući, majka je počela gromoglasno da se smeje...

    :D :D :D
     
    На DoReMi му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    E готово, пукнав :rofl:

    [​IMG]
     
  12. DoReMi

    DoReMi Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 јуни 2014
    Пораки:
    120
    Допаѓања:
    156
  13. Reachel

    Reachel Популарен член

    Се зачлени на:
    26 април 2014
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    1.902
    Пол:
    Женски
    Video sam na netu da se prodaje sprava za uveličavanje polnog organa, ja se obradovao i naručio, i posle par dana na kućnu adresu mi je stigla lupa! :rofl:
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Rekao sam devojci laku noć, kaže ona i tebi ljubavi idem da spavam, evo nas sreli se u noćnom klubu... :D
     
    На DoReMi му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    :lol:
    [​IMG]
     
    На Marossa и Aleksandra-Kukla им се допаѓа ова.
  15. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
     
    На 3m43 и LittlePinky им се допаѓа ова.
  16. Anabelle.Amorette

    Anabelle.Amorette Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2013
    Пораки:
    3.068
    Допаѓања:
    44.095
    Пол:
    Женски
    "Tata mi je pričao kako se, kad je bio mlad, vraćao jednom sa izlaska toliko pijan, da je sjeo na zadnje sjedalo i drao se, govoreći: "Ko mi je ukrao volan?!"


    "Sinoć su moja kćer i njezin dečko u njenoj sobi slušali stare stvari i stvarno mi je bilo drago da još uvjek postoje mladi koji vole tu glazbu. Bilo mi je drago sve dok nisam čuo "Stavi pravu stvar na pravo mjesto"...."


    "Jedne subote sam se toliko napila da sam u klubu stajala na stepenicama i čekala da one krenu, jer sam mislila da su pokretne."


    "Preksinoć mi je devojka ispričala "Tri praseta" pred spavanje, a ja večeras njoj treba da ispričam "Pepeljugu"... Imamo po 20 godina! :D"


    "Svakog jutra čujem kad komšinici zvoni alarm. Nikad ne ustane iz prve, a ton je podešen na kukurikanje. Svaki put mi dođe da se proderem: Kokoško, ustaj! Vidiš da te traže!"


    "Danas mi je baka došla, sa malim šeširom i rekla 'evo, taman kad se ti porodiš, za tvoje dete'. Ja nemam još ni dečka..."


    "Došla sam kod drugarice na nekoliko dana u selo. Ima tu u blizini neka diskoteka, i odlučimo mi otići tu jedno veče. Kao po običaju drugarica je srela bivšeg dečka i otišli su napolje, i kako nje nije bilo duže vreme krenuh ja kući. Na izlasku iz diskoteke zapazim zgodnog dečka, bacim pogled i spustim glavu i prođem. On pođe za mnom, i uhvati me za ruku i kaže ja lepšu devojku nisam video. Malo tu popričali krenula ja kući, i on oće da me isprati. I na rastanku on mene poljubi. Sutradan budi me drugarica koja je kući došla u 9 ujutru i pita me sa kim sam to bila sinoć... Ja kao sa nekim tipom, ništa posebno. Kaže meni ona jadna, videla te njegova žena da se ljubite traži te po selu oće da te bije. Sad ne smem 3 dana da izađem iz kuće... Eto."
     
    На Tatjana95, GirlRose и Valerin им се допаѓа ова.
  17. Makeup

    Makeup Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 септември 2013
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    50
    Nekad toliko dugo ne izađem iz kuće, da mi bacanje đubreta u kontejnter na neki način dođe kao izlazak.

    хахаха колку е само точно си се пронаоѓам :lol:
     
    На flowersss, Marossa и Someonespecial им се допаѓа ова.
  18. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
  19. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
  20. Kaley

    Kaley Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јуни 2013
    Пораки:
    1.262
    Допаѓања:
    3.022
    Пол:
    Женски
    :D :D
     

    Прикачени фајлови:

    • 123456.jpg
      123456.jpg
      Големина на фајлот:
      70,1 KB
      Прегледи:
      96
    На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.