1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукани усни

Дискусија во 'Канта' започната од Heybaby, 23 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Heybaby

  Heybaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Веќе една недела усните ми се испукани,корстев секакви лабела но не ми помагаат,многу ми е непријатно каде и да се појавам ме прашуваат што ми е. :(
   
 2. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, бидејки е дупла: lice/ispukana-usta-t60/

  Пред да отворите тема, разгледајте го форумот дали има слична/иста.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.