Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Мислам дека му фали ваква тема на форумот. Овде кажете се што ви лежи на душата, што ве мачи и што ве нервира, кој ве повредил и зошто. Пишувајте ако сте полни со гнев, заради некого или нешто.Не дозволувајте лошата мисла да ви ја труе душата, преточете ја во збор :)
   
  На Nikola112233, Aneta97, Donamace и 20 други им се допаѓа ова.
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  Денеска сум толку изнервирана.......се чутвувам како фатена во раце...се ми паѓа,се сокршив,се хаос направив....дали ќе се изненадам нешто???? :?: :?:
   
  На dadida и igdadodi им се допаѓа ова.
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.509
  Допаѓања:
  27.238
  Пол:
  Женски
  Ако се испукам страшно ќе биде. Ќе има ранети на сите страни :@ :@ :@ . Се шалам само 2-3 кои ми го загорчуваат животот :rofl:
   
  На NORA17 и PeaceLoveBasketball им се допаѓа ова.
 4. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  Ја мразааааааааааам :@ :@ :@ курва ниедна, мисли дека нема да разберам јас дека му пишувала не дечко ми :@ :@ уфф само ако ја фатам некаде, нема да мислам на ништо друго, ќе ја убијам :@ :@
   
  На Ane_na_Bisera16, MAjche87, PeleS и 12 други им се допаѓа ова.
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  Абе бонбонче не се нервирај тој е со тебееее,а “таа“ само се пика не и и ја кревај толку цената и не и удостојувај со провокации...биди ладна и докажии и дека дечко ти е само твој!!! :* :*
   
  На danielahani1, FotoLina3, Leandra и 3 други им се допаѓа ова.
 6. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  курвата си е курва (извинете за изразот), не ја интересира дали е твој или нечиј, гледа само да се задоволи себеси, уфф ги мразам таквите луѓе
   
  На Amona, lady-in-red, barbi89 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  24
  Имав и јас една таква :@ Незнам зошто им е интересно да се пуштаат на зафатени момци? Што сакаат да им се дигне адреналинот? Е ќе им го дигнам јас. А ти Бона не се нервирај мора да има и по некоја таква, к****, без чувства, без ништо. А мене што е најжално ми беше другарка и тоа најдобра ама сега ја отерав во 300000 пм и гледам не и текнало да се врати :devil: Ти не се нервирај мислиш дечко ти ќе трча по ку**а кога има кралица? Епа нема и што и се нервираш не и пишувал дечко ти, туку она на него, нејзин проблем ајде ужифкич.
   
  На Lana del Rey, marrs и beautiful1 им се допаѓа ова.
 8. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  72
  Како бе може да се замарам за некој што ич к** не го боли за мене?????? Имам страшни проблеми и го МОЛЕВ да дојде и да биде со мене, да ме гушне... Да ми каже сонце претеруваш понекогаш ама јас те сакам, ќе бидам тука со тебе сега кога најмногу ти требам, ќе можам да те сакам и сега кога ти е најтешко... али не! Јас добивам навреди на моја сметка дека сум ненормална, дека само јадам го*на, несака да ме види, не сум заслужила... Зошто? Зашто го чекав 3 саати во патики облечена да ми каже кога да се чекаме а он да си спие, да ми промени план во 5 за 12... И немам право да сум гневна, нервозна... Татко ми е болен, може да го изгубам, дијагнозата му е лоша... а јас го молам дечко ми да дојде и да биде со мене и тој ме одбива... Господеееееееееее... каде си??? Зашто неможам едноставно да не се замарам како што не се замара он? Зар толку успеа да ме понижи, да ми ја одземе целата самодоверба...? Кога, како... каде погрешив? Многу сум гневна :@ :@ :@
   
  На TheDevilAngel, ЛеХелп, LittlePinky и 2 други им се допаѓа ова.
 9. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  Душичке знам ти е тешко ама не вреди толку нерви да кинеш за него...Верувај ќе свати тој ама тогаш ти ќе имаш предност па ќе му докажеш кој е кој...Колку вредиш!Сега си му најпотребна на семејството..Дај боже да биде се во ред!А него од денес стави го на игнор ама цврсто да си стоиш на тоа..Па ќе видиш како ќе му биде.Не се нервирај само.. :)
   
  На Chiwawa1208, shadow74, marrs и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.720
  Допаѓања:
  10.009
  Пол:
  Женски

  не си погрешила ти никаде, тој си дал премногу слобода. Ако несака да биде со тебе и прави да се чувствуваш омаловажена, сврти се кон семејството. Биди во близина на татко ти, остави го него малку. Таквите секогаш се враќаат, и верувај дека ќе дојде тој да те моли. Не се нервирај, реагирај зрело и се надевам дека работите ќе се средат за тебе.
   
  На Chiwawa1208, MarchelineAmaru, shadow74 и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Да не го имаме истиот дечко ? Мислам дека ти кажа тоа што сакав јас да го кажам .. се врти кругот знам , ама кога ќе се сврти мојот ?!
   
 12. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  321
  Пол:
  Женски
  Драги девојки се врти тогаш кога личната сатисфакција веќе нема ни да ја осетите подмолна е кармата дека ќе се сврти ќе се сврти ,тогаш само ќе воздивнете и ќе се насмевнете констатирајќи дека тркалото дошло на другата страна :D само ќе ви биде сеедно и баш,нек ти буде као мениии песната ми падна на памет :D !
   
 13. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.422
  Допаѓања:
  156.494
  Пол:
  Женски

  Welcome to the club! И јас ги имам такви, не една, ами две... ама си траам... сега за сега, додека не ми пукне филмот...
   
 14. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  И јас ја мразам не можам да ја поднесам, ми се правеше другарка дека ми е а зад грб секако му зборала на дечко ми за мене и дојдовме до кавга заради неа :@ :@ ама сеа се се среди па нека се сити самата.. КУЧКА!!!
   
  На ЛеХелп му/ѝ се допаѓа ова.
 15. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  ги мразам сите шо ваделе муабети за мене како јас сум распуштена и никаква + со сето то му ја полнеле главата на дечко ми :@
  ја мразам кучката шо нон стоп му пишува и го замара, че му даела СЕ само да бидел со незе...аааааа како можи некој да се спушти толку ниско не ми е јасноооо..ме иритира максимално :devil: пред да се фатам со дечкото му велела таја е прекрасна личност, као демек слободно биди со незе..а сега кај ме нашол баш мене од сите ваква таква :@ :@

  ме нервираат домашните шо не ме пуштаат на одмор со дечкото :@ добро то можи до некаде го разбирам, 18 че прам и одам со него само 4 месеци ама ме нервираат во моментов и ПЛАЧАААААААААААаам
   
  На meckicka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Сега не сум нервозна , немам за што да се испукам, ама на сите драги форумџики, ќе ви кажам само едно нешто: за што и да се нервирате, не вреди, се ќе помине. И љубовта мора да има болка, и среќата несреќа, и убавината неубавина содржи. Барем живејте си го животот што вие го сакате, како сакате, ако не целосно, барем приближно.
   
  На meckicka, Anacid, Girl777777 и 3 други им се допаѓа ова.
 17. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  se slozuvam so tebe kate...bas taka! i ke vi kazam samo edno se ke bide dobro na krajot...a ako ne e dobro togas ne e kraj ;) samo pozitivni misli i se ke se sredi...pozdravce do site :*
   
  На Girl777777 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.827
  Допаѓања:
  53.833
  Пол:
  Женски
  Зошто сите мислат само на тоа да фатат некоја кривина? Зошто не си ја сфатат сериозно работата. Еден човек сам не може се да сработи. Ух веќе аман од такви луѓе. Бел ден не можам да видам. Да ги фатам сите по ред и да си го добијат своето :^)
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 19. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  во моментот мислев само јас го имам овој проблем :lol: :lol:
  абе срцки, нема да мислам на такви работи веќе, само се нервирам себеси и правам хаос (за малку пц-то ќе го скршев вчера), но не вреди... гледам дека не вреди. колку и да зборуваме ние, тие пак ќе терат по своето, пак ќе мислат на своето задоволство, но СЕ СЕ ВРАЌА,СЕ СЕ ПЛАЌА (ќе видат тогаш) ]:) ]:)
   
 20. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  292
  ГГРРРРРР....МРАЗАМ КУЧКИ ЕЕЕЈЈЈЈЈ АБЕ ГЛАВАТА ЌЕ И ЈА ИСКУБАМ ЕЕ ОНА НЕМА ПРЕТСТАВА СО КОГО СЕ НАШЛА ДА СЕ ЗАМЕРИ!!! КОГА ЌЕ ДОЈДЕ ДО МОИ РАЦЕ ЌЕ И ОДРЖАМ ДОБРА ЛЕКЦИЈА ДА НЕ СЕ ПИКА ТАМУ КАДЕ ШТО НЕ И Е МЕСТО ЌЕ МИ ПЛАТИ :devil: