1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.074
    Допаѓања:
    6.692
    Пол:
    Женски
    Денес сум скрос изнервирана.Аааа зошто мора цел ден да умирам од болки во стомакот да не можам да излезам од дома...цел ден сум во кревет :@ :@ :@
     
  2. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    лелеее шо другарки сте вие ако не ви се јавам не ви текнува на менееееее :@ :@ :@ :@ :@ :@
     
  3. djasmina

    djasmina Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    12
    денеска од дома не излегов заради бифшиот кој ме гнави кај ке ме сретне.... уф колку го мразам :@ :@ :@ :@
     
  4. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    580
    Која нервоза ја имам во себе, се правам и се трудам да се заедно а таа се запнала за другото друштво па секој ден со нив, мора она секаде да биде..и ај нека тресне пред него уште некоја глупост па да видам после како ке плаче кај мене дека не ја засакал..боже свашта .........
     
  5. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Аааааааа кучкааааа :@ Сакав да и попуштам , да се извинам иако не треба јас тоа .. да се смириме . Уклучив од кај нејзе на фејс и зборела со една за мене , дека сакала да ми каже се у фаца . Добро што видов иначе будала на будалите ќе испаднев . Ќе бидам како и до сеа - не те е*бам 2% !!!
     
  6. Elisa

    Elisa Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 декември 2009
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    7
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    UUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))
     
  7. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    42.990
    Те сакам и мразам. Сакам да ти биде исто како и на мене. Да завршиш како татко ти, сам и без никого. Сурова сум но тоа заслужуваш. Кретен си, лажго, себичњак и неверојатен сељак, со Љ!
    Не верував дека ќе биде вака, но ете се деси. Имам гнев и бес да те задавам, ама не сакам да си ги валкам рацете со незрели глупаци. А токму таков стана, а можеби и таков си беше, само јас не сакав или не можев да проценам и видам. Уште го сакам стариот Ти, ама тој нема да се врати.
    Умре таа релација и многу ми е жал. Знам дека тебе не ти е или можеби само глумиш лудило.

    Глуп, незрел мажу, нема никогаш да бидеш среќен со себе сам.
    Ама кога ќе се сетиш на тоа, и ќе посакаш да ги исправиш нештата, ќе бидам далеку.

    И нема да те сакам веќе. :hai:

    Си ја прегазив гордоста, барајќи те.
    Се надевам и верувам дека ќе помине се’ и нема да се сеќавам на ништо.
     
    На BelieberSwag му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Elisa

    Elisa Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 декември 2009
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    7
    aJ BE DOSTA E , NE PLANIRAM CEL DEN DA SI GO RASIPAM OTI NEGO MU TEKNALO DA SI ZAMINI.. MORE MORE COEK DA GO MOLI ZA DA ODI NA ZABAVA.... C C C C C. GAJLE MI E, NEMAM VO PLAN DA SE NERVIRAM . SEGA KE :dance: :dance: :dance: :dance: po doma , A VECER :party: :party: :party: , SAKAM DA ODAM SO NEGO I DA SI POMINAM LUDO !!!!!!!!!! I ZATOA NEMA DA SE NERVIRAM I KE SE NADEVAM DEKA ZELBATAQ KE MI SE ISPOLNIII :D :D :D
     
  9. zenska

    zenska Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    339
    devojki ne se nervirajte...sto e vase ke si dojde, cuvajte go de4koto do vas.. a za site bivsi koi se mesaat u vrska...ke dojdat vasite 5 minuti za odmazda. Znam deka zvuci malce loso ama taka e. So toa sto se zakanuvate deka ke i ja iskubete kosata i ja narekuvate kucka i kurva pokazuva deka taa si ja ispolnila celta a toa e da ve iznervira. Naprotiv pokazete deka bas vie gajle deka taa e samo bivsA I takva ke ostane, no ne zaboravajte se sto vi napravila. Trkaloto ke se svrti i ke dojdat vasite 5 minuti da i vratite za se :) :) :) :) Seriozno go mislam ova.

    inace deneska nemam nisto za ispukuvanje, naprotiv bas sum raspolozena za davaje soveti :)

    pozzzzz
     
    На butterfly...18 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Superiska

    Superiska Нов член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    33
    Mnogu negativna energija,daj bidete pozitivni.
     
  11. Klara20

    Klara20 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2010
    Пораки:
    38
    Допаѓања:
    3
    ee istovo i go posvetuvam na edna drugarka od sredno sto mi bese najdobra drugarka i sea ako ne i se javam jas ne i teknuva, eve eden mesec ne sum i pisala ni javila da vidam dali nejze ke i tekne i nisto. ma neka se goni breeee :):@:@
     
  12. Ema.Sk

    Ema.Sk Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2009
    Пораки:
    1.311
    Допаѓања:
    4.758
    аииии а така а?
    Па што ако си фатил женска бе ?? најдобра другарка сум ти јас !! заборави ти тоа? дека се дружиме од 1 одд ... :D
    А па таа па Рошлааа ти кажала : Ми смета што се дружиш со одредени личности !! сите другари и другарки ги заборави заради неаа алоооооооооооо :@ :@ Освести сее малце !! 3 недели ме немаш побарано ..!! цело друштво сака да те види .. ти изговор мобилниот ти цркнал !! ПАПУЧАР !! УФФФФфффф .. :@

    А сеа за мојот сакан да си се испукам ! :rofl:
    Добро бе ти .. на кого БУЦКАСТА бе говедо ?? Па сум се поправила малце и што сеа?? Од една страна ми викаш : Злато немора да слабееш бе зошто слабееш ?? пола краставичка и еден двопек за доручек само ?? зошто бе сонце бе ?? еее буцее беее :@ :@ Сеаа 2 дена ми вртиш , ми праќаш пораки ?? Знаеш колку ми е гајле :rock:
    Уште малку па ИЧ ! Ме навреди бе , ме навреди !! и вчера уште па плачев за тоа .. Аааа сеа пишувај пораки плачам злато од што те сакам , крени ми слушалка ,извини нервозен бев ..!! Ма гони се бре !! :@
     
  13. Regina

    Regina Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2010
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    Аххх колку си дволична само брее!!!! :@ :@

    Кога ти беше најтешко, бев тука за тебе, а ти кога најмногу ми требаш никаде а ??
    и уште те гледам секој ден со бившата на дечко ми, не знаеше колку л**на јајш за неа а сега г'з и гашти ????
    Лицемерие... се знаеше за мене, сите тајни. И јас глупава на кого верував. :@

    Си ги покажа вистинските бои... Сватив каква си..

    Но кога најмногу ќе ти треба другарка, и јас тогаш ќе речам " Извини, договорена сум за излегвење, не можам да дојдам " :@ :envy: :envy:
     
  14. Elisa

    Elisa Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 декември 2009
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    7
    zosto koga mi e najtesko nema nikoj pokraj mene? zosto jas mozam da im bidam na site ramo za placenje a za mene nikoj nema vreme, koga go molam da idi so mene, a nego srugarite mu se povazni, a veli deka me saka, deka so mene saka da go pomine zivotot. prava sekogas se za da mu ugodam, za da ne se pocuvstvuva osameno, sekogas se da bidi vo red, i pred drugite da ne go usramam i ponizam, a jas?????????????? jas sekogas sum posledna vo negovite planovi? ah kako dobro bi mi doslo sda se isplacam, da izlezam nekade, a nikoj ne mozi da bidi pokraj mene. nitu drugarka, a toj najmalku.. ufffffffffffff
     
    На Anna21 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Нека оди све у лепе .........................и комотно нек остане таму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Зошто бре на луѓево 100 добрини да им направиш ни фала нема да речат, а само еднаш кога си во лошо расположение и им се развикаш, се лутат и ни муабет не ти прават. ААА и пак јас треба да се извинувам..... :@ :@ :@
     
  17. Angel.in.dark

    Angel.in.dark Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    25
    Лолипоп тие се таленти само лошите работи ги памтат
     
  18. Mandarinna88

    Mandarinna88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2010
    Пораки:
    218
    Допаѓања:
    116

    Јас пробав да не се лутам за тоа на мојава екс другарка... ама изгледа откако не сме како порано све се сменило. Благодарение на тоа дознав каква лицемерка била! Среќна сум што ја дознав сега, но заради неа сега сите ме гледаат како монструм. Ах како проклето лаже и како глуми жртва!!! ц цц ц ц ц ц МРАЗАМ ЛАЖНИ ДРУГАРСТВА!!!!! ЗОШТО САМО НА МЕНЕ МИ СЕ СЛУЧУВААААААААААТ!!!!!!!!!!!!!!!!

    Сакам да си имам најдобра другарка, скромна сродна душа!!! Сакам да сум среќна! ;( ;(
     
    На TheDevilAngel, BelieberSwag и bad-cat8 им се допаѓа ова.
  19. Klara20

    Klara20 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2010
    Пораки:
    38
    Допаѓања:
    3
    Sigurno ke najdes nekoja drugarka na koja moze da i se iskazes koga ti e tesko i so koja moze da gi spodelis radostite... Jas so ovaa drugarka pominav mnogu raboti i bevme mnogu bliski i ne znam sto se sluci odednas, koga se druzevme ponekogas se ponasase stvarno ladno na momenti i sekogas si vikav daj boze koa ke otidam na fakultet da si najdam drugarki koi nema da se praat fraerki i da se ponasaat kako sakaat koga ke im tekne, i ete fala mu na gospod si najdov prekrasni drugarki i ne gi delam, ednostavno so site sum si ednakva , mozebi e i podobro ponekogas taka namesto da imas edna na koja se i kazuvas i eden den da te zaebe.. mislam deka sepak treba nesto i za sebe da cuvame. ne znam, so tek na vreme ja izgubiv doverbata vo lugeto bez razlika koi luge, ne sum tolku otvorena kako porano, mozebi e i podobro taka... Ovaa mislev ke mi bide najdobra za cel zivot no ne ispadna taka. nema smisla poveke jas da ja vikam na kafe i slicno, dignav race od nea, ne e toa veke toa. ama ako, ne mi zgresila nisto, i posakuvam se najdobro vo zivotot, iako sum razocarana od nea potpolno
     
  20. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    На мојата екс-најдобра другарка:

    Добро, со кој памет стануваш најдобра другарка со сите мои бивши дечковци, откако ќе раскинам? Знам дека не ти се свиѓаат, што мајка бараш воопшто да им правиш муабет? Која е твојата сатисфакција ако докажеш дека им се дига на тебе? (кога на нив им се дига на се' со две нозе и гради врз нив) Браво, се дружиме се години, а во тој поглед си така одвратна и најлоша на светот, и не ти дојде памет, Господе, НЕ!

    Еве ти ги, дружете се! Ама јас и ти завршивме во овој живот! :devil: