1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.640
    Допаѓања:
    116.323
    Пол:
    Женски
    Е,доста веќе !
    Нема да ме исплашите ! Ќе си терам по мое. 8)
     
    На cresa-jagoda и stetoskop им се допаѓа ова.
  2. vitamina

    vitamina Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јули 2015
    Пораки:
    8.871
    Допаѓања:
    217.916
    Пол:
    Женски
    Ми се смачи од борење и гребење..
    Едно нешто да беше еднаш ок ќе бев задоволна.
     
    На cresa-jagoda, stetoskop и gjoker4e им се допаѓа ова.
  3. zalosna

    zalosna Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 декември 2011
    Пораки:
    4.742
    Допаѓања:
    78.090
    Пол:
    Женски
    ах бре дрвце едно |(
    уште ли ке лаеш по мене ??????
     
    На cresa-jagoda, stevemila, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  4. ghinna001

    ghinna001 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 август 2017
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    134
    zosto sekogas me zafrknuvat pred da izlezime
    i na krajo jas sama ostanvam :(
     
    На cresa-jagoda и edna_malecka им се допаѓа ова.
  5. stevemila

    stevemila Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 март 2011
    Пораки:
    5.633
    Допаѓања:
    41.535
    Пол:
    Женски
    Koza edna...me vregase pa sega bara da i ja nosam malata da ja vidi

    E ke si go vidam tilot.Ne sum zlopamtilo,ama sekogas pamtam:!:
    A taa go znae toa
     
    На Martka, zalosna и mal.ecka им се допаѓа ова.
  6. VDT2906

    VDT2906 Популарен член

    Се зачлени на:
    4 август 2017
    Пораки:
    4.110
    Допаѓања:
    18.294
    Пол:
    Женски
    Многу се нервирам кога сите ми го бацуваат детево, поголем е сега да ама пак ме нервира јас туѓи деца освен внуци не бацувам посебно не на лице. Кој како помине шлапни ми го детево во лице. Коса ми се крева. Кој како стигне му даваат свашта да јаде, викам не јаде тоа не му давам ќе ме погледнат како будала да сум и ќе му пикнат пак во уста. Ќе земам да му испринтам маичка " НЕ МЕ БАКНУВАЈ!!!! :doh::@:envy:
     
    На cresa-jagoda, edna_malecka и M&M им се допаѓа ова.
  7. anastasijaki

    anastasijaki Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    5.151
    Допаѓања:
    46.869
    Пол:
    Женски
    Пу бре, лажеш ко да ти фали нешто и ти и оние твоине со тебе. Нели ќе дојдеше попладнето, пак ли ќе те чекаме со месеци ццц, па јави се кажи дека не доаѓаш, да ти се плукнам во суратот селски а се правиш фин дека си. Лажго низаеден.
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  8. flower30

    flower30 Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 април 2014
    Пораки:
    7.291
    Допаѓања:
    131.801
    Мразам лаги!!! Мразам луѓе кои манипулираат со другите! А имам таква во близина:@ Толку голем манипулатор, саможивец немам видено. И сето тоа го прави на фамилијата. А пред другите светец :@ Не ли ти е жал, гледаш да се најадеш, да си се наспиеш и да оговараш. И да, сега и да се прошеташ, оти нели побитно е на 60г.да шеташ отколку да помагаш на своите. Ама нема кој да ти го покаже местото:@
     
    На cresa-jagoda, simonna.a, Dadusicka и 3 други им се допаѓа ова.
  9. VDT2906

    VDT2906 Популарен член

    Се зачлени на:
    4 август 2017
    Пораки:
    4.110
    Допаѓања:
    18.294
    Пол:
    Женски
    Маже мое од што си добар сите те користат, чичко ти ти побара пари одма му даде. Го знаеш и знаеш дека тоа значи дека тешко ќе си го добиеш назат заемот, тоа ти е исто како во црква да си дал. Не му даде мала сума па да не ми е криво не се 500 ден или 50 евра...убаво те закрпи, ако уште еднаш ќе сфатиш дека не чини толку да си добар. Едно е да си добар друго е да си будала. Не сакав ништо да ти кажам зошто знам дека знаеш и пак истото го правиш.
     
    На cresa-jagoda, fana и Feminka22 им се допаѓа ова.
  10. blackpanter

    blackpanter Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2015
    Пораки:
    1.077
    Допаѓања:
    6.096
    Пол:
    Женски
    Користиш дете за да имаш контакт со повеќе луѓе. Хмм со кој памет. :clap:
     
    На cresa-jagoda и edna_malecka им се допаѓа ова.
  11. Принцезичка1

    Принцезичка1 Популарен член

    Се зачлени на:
    5 август 2016
    Пораки:
    1.064
    Допаѓања:
    5.394
    Пол:
    Женски
    Ме избркаа од работа зошто колега што и е дечко на шефицата ме загледувал и ми се пуштал колку се болни луѓе има си играат со туѓиот леб.
    да можам ќе препукнам од нервоза
     
    На tamche995, cresa-jagoda, Tajnaotrovna и 5 други им се допаѓа ова.
  12. blackpanter

    blackpanter Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2015
    Пораки:
    1.077
    Допаѓања:
    6.096
    Пол:
    Женски
    Лошо е кога од сопствената мајка не добиваш поддршка. Добро, може не беше убаво ама можеше сето тоа да го кажеш на друг начин. Дека не ти се допаѓа или не знам што. Не мораше да се изразиш баш со тие зборови. Денес ме повреди како никогаш до сега. Пред другите се правиш дека си горда на мене, а вака едвај чекаш да дофрлиш некој коментар. Само кога ти требам за нешто тогаш сум фина и добра и се. Тоа трае додека не добиеш тоа што ти треба. Е нема повеќе, завршив со добриот однос и помош кога и да ти треба.
     
    На tamche995, cresa-jagoda и La.loca им се допаѓа ова.
  13. RAF Camora

    RAF Camora Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2018
    Пораки:
    1.576
    Допаѓања:
    10.981
    Пол:
    Машки
    Сакам да заврши веќе ова голгота. Некој да стави крај на сето ова и да не бидам повеќе дел од ова лудило. Да бидат избришани сите мои траги исто како да не сум постоел никогаш и ништо да не остане што би потсетувало на мене. Да исчезнам како балон од сапуница. До кога ќе треба да го чекам тој проклет ден? До кога?
     
    На Luciferovog zlo♧ му/ѝ се допаѓа ова.
  14. John Snow

    John Snow Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 март 2016
    Пораки:
    4.882
    Допаѓања:
    52.864
    Пол:
    Машки
    Рефко што ти е бре? Самосожалувањево на форум нема да ти помогне да се осеќаш подобро. Проблемите нема да исчезнат ако плачеш,туку ако се исправиш и соочиш со нив ко вистински човек,што ваљда си.
     
    На cresa-jagoda и Feminka22 им се допаѓа ова.
  15. RAF Camora

    RAF Camora Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2018
    Пораки:
    1.576
    Допаѓања:
    10.981
    Пол:
    Машки
    Не се самосожалувам едноставно смачено ми е од се и сакам да заврши се како еден лош сон.
     
    На Luciferovog zlo♧ му/ѝ се допаѓа ова.
  16. John Snow

    John Snow Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 март 2016
    Пораки:
    4.882
    Допаѓања:
    52.864
    Пол:
    Машки
    Ако ти дојдам таму ќе заврши тогаш. Ако не можеш сам да ги истераш тие бубачки од глава има стручни лица. Со нивна помош ќе ти биде подобро
     
    На cresa-jagoda и Feminka22 им се допаѓа ова.
  17. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.710
    Пол:
    Женски
    Жими се нит пешачам нит возам поќе.
    Ѓомити то го прам да исфрлам негативна енергија...
    На бегање начеквам штеточини во човечки облик кои максимално се трудам да ги избегнувам.
    А ето кога си малер не мојш да бегаш од малерозноста.
    Ќе се удам во кофа со вода!
     
    На Luciferovog zlo♧ му/ѝ се допаѓа ова.
  18. SeaMermaid

    SeaMermaid Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2015
    Пораки:
    1.138
    Допаѓања:
    14.422
    Пол:
    Женски
    Понекогаш поминувам низ лоши периоди без да ги осетам.Музика,песна :music: и поминува...Ама кога ќе дојде оној момент кога ти е преку глава од се :@ Она чувство кога немаш на кого да се потпреш :| Кога никој не крева слушалка за да те праша како си...А скршеното срце,боли најмногу од се :u: Е кога ќе помине оваа фаза "I have no life",тогаш кон секого ќе се однесувам спрема заслуженото.Оние што ме поддржувале и се сетиле на мене,секогаш ќе им бидам благодарна,и ќе им возвратам.Оние на кои не им било гајле,не ми требаат во мојот живот.И пак,нема таков на кого можеш да се потпреш.Или светот е многу себичен или јас ја немам таа среќа да имам личност на која можам да се потпрам.Не се чувствувам празно...Повеќе би рекле досадно и осамено.Не дека не знам да си го исполнам животот,ама во некоие ситуации едноставно се потребни повеќе луѓе од еден.Но,и никогаш не сум се чувствувала посилно.Храбро чекорам,очигледно :D
     
    На flower30, cresa-jagoda и Luciferovog zlo♧ им се допаѓа ова.
  19. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.805
    Допаѓања:
    25.079
    Пол:
    Женски
    Добро бе човече , како не се измори ? Па нели гледаш дека шарпланинецот го чуваме како да ни е дете :^) . Лае ? Па ако ти му го пуштиш мачорот твој таму ( кој патем му ја јадеше храната кога он беше мал ) нормално дека ќе лае . Што потреба има да ми вознемируваш деца и полиција да ми викаш :@ . Што к*р ви смета кучето кога тоа е уредно во куќичка , на едно ќоше иако дворот е долг и има гаража . Пуштено - не е . Иако е сеуште бебе многу е гломазен и не го пуштаме , плаши луѓе . Плус кажано ти е дека ќе го дислоцираме , само не може одма . Како да оставам член пд семејството на дожд :@ ? Како да го оставам во бокс што не е ни до пола со градба :@ ? Ај ти мачорот остави го така . Па и мачка знае да вознемири . Особено кога е време за парење :devil: . Ќе дојде февруар . Ќе те пријавам за вознемируање - мјаука мачорот . Да видиш како е ебате :envy: .
     
    На ушко, cresa-jagoda и Feminka22 им се допаѓа ова.
  20. s.w-e.e-t.y

    s.w-e.e-t.y Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2012
    Пораки:
    303
    Допаѓања:
    432
    Откажи се свити нема фајде..:fubar: и он те гледа само како другарка и ништо повеќе, исто како и тој пред него :|
     
    На cresa-jagoda, Luciferovog zlo♧ и Shmizla94 им се допаѓа ова.