1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. SelenaGomez

    SelenaGomez Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    585
    Допаѓања:
    1.478
    Пол:
    Женски
    Си учел си учел и на испит ги грешиш прашањата кои најмногу ги знаеш. Многу многу се нервирам си се лутам самата на себе дека ги знаев и ги згрешив ууууууууууууууууу!!!!!
     
    На LittleChili и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
  2. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.494
    Допаѓања:
    8.315
    Пол:
    Женски
    Дали бе некому му е гајле за туѓото мислење?Да почитувате што немам исто мислење како вас ,да ме третирате ко падната од Марс ко да не знам каков е овој свет да свет кој вие што ме напаѓате го креиравте и страдате па ајде удрете по мене оти сум мека оти сум добра па ми трескате се во лице и ме омаловажувате ми викате не сум се сакала себеси не ,туку не сум една од толпата која гледа само за сопствена корист оти сум добра личност и не се истурам врз секого и не се водам по правилата на општеството и се додека сте површни и плитки во умот,сите ќе страдаме :@
     
    На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
  3. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.082
    Пол:
    Женски
    Аман веќе , раат немам во сопствената куќа . Ако сакаше прозорите на првиот кат да се чисти , кажи и на ќерка ти нека фати крпата во рака и нека ги избрише . Јас со децава моите не сум ги исчистила од последната генералка , не па доле ќе слегувам да чистам . Децава кој ќе ми ги чува ? Бабата што е изработена до максимум и од нервози со твојот екс маж и екс девер доби деменција ? Па ќе ги заборави бе жено . Ти не сакаш да ги чуваш , велиш не си можела на крај да излезеш со нив , немирни биле и не те слушале . Епа дај да ги дадам на комшиката нека ги причува на 1 ден за јас да исчистам се . Нц , нема да може . Не чистам доле па шо сака нека е . Плус господинот што го викам свекор се лути да му чистам јас . Ок . Не чистам . Ете ја ќерка му нека и каже . 18 ќе полни за 2 месеци , не е бебе .
     
    На Sandrush12 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Luciferovog zlo♧

    Luciferovog zlo♧ Популарен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2017
    Пораки:
    365
    Допаѓања:
    5.497
    Пол:
    Женски
    Дали сум јас ненормална ако не сакам да се сликам и да и го рекламирам фризерското студио на дотичната, каде што косата ми ја направи крш и далеку од тоа каква што јас сакав и и реков, па уште да ме изнасликала и да стави слики на страната на фб абре ако не сакам нема да се сликам, нема потреба тоа да е толку чудно, заостанат народ, како човек да нема право да каже Не одма те гледаат како луда, будала, чудна...
     
    На LittleChili, Elinora, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
  5. anaja1

    anaja1 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2013
    Пораки:
    2.532
    Допаѓања:
    7.422
    Пол:
    Женски
    Ај да си поќутам....
    По паметно ќе биде...
    До кога,не знам....!?
     
  6. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.692
    Допаѓања:
    116.544
    Пол:
    Женски
    Престани,ма,престани!
    Знам дека ќе морам сама да се снаоѓам во животов.Не мора нервите да ми ги ништиш! :@:@:@:@:@
     
  7. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    Полнолетна особа и академски граѓанин да отиде на предавање во академска институција - факултет, да изџвака мастика и на крај да ја залепи на стол... (facepalm) А Марфи како што ми е другар, секако дека јас го најдов баш тој стол да седнам, со фармерки што првпат ги облекувам |(
    Да се плукнам во невоспитанието на тој/таа простак/чка што пред мене ја оставил/а :envy:
     
    На blackpanter, LittleChili, M&M и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  8. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    Кога од сабајле немат да ти тргнит денот... Мислам денот по утрото се познават.... IMG_20181107_142855.jpg
     
    На toogood му/ѝ се допаѓа ова.
  9. ♡BuBaLe♡

    ♡BuBaLe♡ Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 мај 2015
    Пораки:
    5.169
    Допаѓања:
    105.778
    Пол:
    Женски
    :doh:
    шо те снајде ? :(
     
    На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Sandrush12

    Sandrush12 Активен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2018
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    91
    Пол:
    Женски
    Сериозно не ме вработувате пошо неам родено? Сериозно???? Сериозно млада сум била? Сериозно на интервју ме праша дали свадба сум направила?? Сериозно?/? Сериозно за 12 000 ме праша дали ми одговара плата? Од сега на интервју Здраво јас сум Сандруш12 и сум стерилна, значи деца не, маж не, и слободна сум 24/7 за работа, секако за 12 000... Се по список еј!
     
    На blackpanter, S.deBea, SelenaGomez и 9 други им се допаѓа ова.
  11. Cka

    Cka Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 септември 2010
    Пораки:
    10.252
    Допаѓања:
    124.609
    Извини, може ти е мачно тебе, ама како сум се изнасмеала за ова глупа си ко кантар од вага, поим немаш :))))))))))))))))
     
    На Надежна му/ѝ се допаѓа ова.
  12. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.692
    Допаѓања:
    116.544
    Пол:
    Женски
    Бездушници!Како можете да му го правите ова?! :punch::punch::punch::punch::punch:
    Идиоти! :@:@
     
  13. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.082
    Пол:
    Женски
    Been there , done that . I feel you :hai: .
    И мене ми се има случено слично . Ќе ти раскажам , да те насмеам малку . Имено , на 27 август навечер се оди во с.Лешок на празникот на селото Голема Богородица , и на 28 август наутро се оди . И сега јас на диета , преку цел ден јадев салати , само утрото овесни снегулки и за ручек мислам 1 парче стек без леб . Маж ми ми нуди сендвич да ми купи викам не на диета сум земи ми една лименка пиво . Го испив пивото ( бидејќи касно отиднавме , околу 12 и 30 беше ноќе , за околу саат или 2 се враќавме надолу ) , одам јас така , а на патот ситни камчиња што фрлале сол и песок преку зимата , му велам на маж ми држи ме дека ќе паднам , ми се врти од пивото плус патиките ми се лизгави . Јас уште недокажана , бам се плеснав (facepalm) . Ако не беше смешно , ќе беше трагично :drunk: . Носев фармерки цепани на колената . Ги доцепив |( . Башка , камен ми влезе во кожата , и крв бев цела . Ден денес си носам лузна од случкава ( беше ова пред 2 години ) . Ме видоа најмалку 50 луѓе . Едни девојчиња ми се " згазија " од смеење , а другар на маж ми као револтиран ја гаѓаше со пушка на дијаболи едната девојка во задник . Ја погоди (facepalm) . Греота девојчето .
    Ова беше прв пат да ме фати пиво во животов мој (facepalm) . Абе ракија сум пиела па не ме фаќало , не па пиво :?: . И ај сеа не се смеј :rofl:
     
    На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    Излегување од бината за настап паднав се оправ...:headbang: Како можев бре не знам...
    Беше надвор ме видоа луѓе, но сепак не се гледаше фала богу од на сцена. Не можам да се потпрам со коленово сега ух:D

    Ох леле... И јас на цименто со камења абе се оправ, што е најстрашно нит пијана ни ништо.. Ама јас родена пијана сум така даа:rofl:
     
    На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.692
    Допаѓања:
    116.544
    Пол:
    Женски
    Која си ти да ми солиш памет?
    Никоја,едно големо ништо! |(:@
     
  16. FallenAngell

    FallenAngell Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 октомври 2016
    Пораки:
    325
    Допаѓања:
    1.631
    Пол:
    Женски
    ее другарки...колку и лошо да ми направивте пак ми фалите со глупостите а зошто?
    објавила една групна слика од нас 4 заедно...ви фали моето присуство? зашто тогашка така ме исфрливте од животот? зошто ме прегазивте наместо да ме разберете?
    да осамена сум...но нема да прозборам додека не сватите што ми направивте...додека не ме побарате....да, ми фалите но знам дека никогаш нема да ставите прст на глава и да размислите за некои работи...јас бев нај реалната личност што баравте совет...што суровата вистина ви ја кажував во очи...а вие одбравте суровата лага :)
    поубаво ви е да слушнете волшебната лага отколку суровата вистина
     
    На hermosa и Rama им се допаѓа ова.
  17. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.692
    Допаѓања:
    116.544
    Пол:
    Женски
    Е,пу,пу,пу......... :@:@:@:@:@
     
  18. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.692
    Допаѓања:
    116.544
    Пол:
    Женски
    Ѓубриња едни невоспитани... :swear::swear::swear::swear::swear:
    Ама,ќе ви дојде крајот. :smirk:
    :!: Господ гледа!
     
    На hermosa и Rama им се допаѓа ова.
  19. VDT2906

    VDT2906 Популарен член

    Се зачлени на:
    4 август 2017
    Пораки:
    4.130
    Допаѓања:
    18.401
    Пол:
    Женски
    Како бе има такви луѓе без осет, без срам и перде. Ни должите пари на Тошо се правите дури и правите на човек срам да му падне што парите си ги бара. Поминаа 3 месеци си ќутите, " немате" за греота сте... На пола Скопје должите и мува не ве лази. Абе јас да должам на некој нема да спијам дур не му ги вратам парите, не па на Тошо да се правам. Срамота и ние имаме планови и само ги поместуваме заради вас, услуга да ви направиме, нашите планови ги стопиравме. Да немавте навистина да не ми биде криво ама имате и пак должите и не враќате е тоа стварно не можам да сфатам.
     
    На Milobebence, LittleChili, Miss666 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. Rama

    Rama Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2011
    Пораки:
    5.419
    Допаѓања:
    54.708
    Пол:
    Женски
    Години по ред ви молчев и траев,берев во мене само за да има некој ред,некоја "живеачка" а како само можев да ви е*ам матер,ама не,на крајот вие ми е*авте мене матер,и уште дијагноза умноболна ми дадовте :^)
    Е па изгледа и бев умноболна што ве трпев толку време ;)