1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. malecka.16

    malecka.16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2010
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    21
    Неможам да се замарам мислејќи на нешто што никогаш нема да се случи. Преку овој, преку оној.... НЕ! Ако има нешто нека ми каже во фаца, а не другите да се мешаат меѓу нас. Ама готово, се нервирав, многу, ама веќе нема! Крај, сега стварно. Нека мисли што сака, сам си се зафркна што се срамиии малото мамино синче! Ахххх ќе полудам, т.е полудувАВ, сега е готово со тоа, ако тој несака, нема ни јас! :devil: КРАЈ!
     
  2. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    :@ па толку не сум видела што жена ќе беше.Место како мајка да ти ја ублажи нервозата таа повеќе те нервира и полудува.Ме принудува дури да ја МРАЗАМ.Зошто вака,зошто така ти мене не ме слушаш па затоа сега така ти е.............така е за да прашаш и пак да не знаеш зошто!Не можам повеќе ќе си заминам од дома :@
     
  3. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    738
    Ја мразам Интерната глупа. Го мразам жешкото. Мразам што немам клима. Го мразам шо го нема цел ден. Го мразам и бившиот шо се фати со она глупата шо ме провоцира по цел ден на фб, и се мразам и сама шо се прам дека не ми е битно, а уствари вријам. Ме нервира мајка ми шо ми звони на секој сат оти сум била напната. Ме нервира Ивана шо ми тупи нон стоп за поклонот за на свадба. Ме нервира шо немам излезено 100 години. Ме нервира то шо нема да дојди викендов. А и да дојди ќе се нервирам оти немам време да се видам ко шо треба. Ме нервира шо не е тука. Го сакам тука. Го сакам. УПМ, ЈБГ све. Си го сакам викендот на Тиквешко. ;( забегав готово.
     
  4. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Добро што ти е гајле?! Крај краева, тоа е МОЈА работа. Зошто ти се замараш со тоа? Не ме прашувај повеќе! Милион пати сум ти рекла!
     
  5. katakomba24

    katakomba24 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    533
    Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааа Гнасиии... Така а? Не ме сметате за сестра е сега ќе ме видите која сум и што можам! Мислите само вие постојте? Ти шо немојш другарка да си најш зш сите ги лажиш и ти мочко еден шо освен оние твојне другари и она селоно скапано не знајш ништо друго? Леле мајката ваша! :@ Само уште еднаш да ве видам... не брачеда со сакат нека ми е не можит појче вака!!! :@ :@ :@ ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
     
  6. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Идиотка што ти е тебе гајле што правам јас ма?!Мој живот моја ствар!Ако не сум ти кажала нешто значи така си заслужила.Сакаш да ме боли само мене епа нема ете нека те боли и тебе.Не ми е криво што ти кажав дека твојот наводен дечко се е*е со друга.Баш ми е гајле дали е така важно секирај се и ти нели се што сакаш да постигнеш е да ме нервираш и повредуваш.Сите ме нервираат сите ги мразам.Сакам или да го вратам времето назад да поправам некои работи или да го свртам напред и сето ова да ми изгледа смешно :@
     
  7. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    Не ми е криво што си правите што сакате, ама криво ми е тоа што, секогаш кога ќе ме снема, ги користите моите идеји и планови. Толку ли сте глупи што не можете да си смислите нешто?!?
    Па уште со друг ги остварувате моите планови, планирани, за мене и за вас. Ех глупачи едни. :devil: :devil:
    Па уште лице правите. Ние, ме неее, А кога тоа?!? Ве знам души мои како, како селски буквар.
    Не сум јас како тие, вашите другарки, да ме лажете и мотате кога сакате. Е не не. Нема такво нешто со мене.
    Поради вас еве, пак ме заболе главата. Ах...Некои личности се живи, затоа што е нелегално да ги упукаш. :devil: :@
     
  8. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Браво :clap: , се надевам дека се осеќаш ко ѕвер сега. Алал да ти е . Мене ми е мило што не те знам вака во фаца , мило ми е и ти што не си ме запознал .. ама не мораш вакви глупости да правиш . Не ти доликува до годините едноставно :@
     
  9. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    зафатен си :lol: :lol: :lol: злато се издаваш се повеќе и повеќе ПРЕСТАНИ ДА СЕ ОДНЕСУВАШ КАКО ДЕТЕЕ ОТИ ЈАС ВЕЌЕ ГО ГУБАМ ТРПЕНИЕТООО :@
     
  10. katakomba24

    katakomba24 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    533
    Добро бе ќе се прајте важни?! Кој мојт мене да ме разберит? Па не сте само вие и јас имам живот... Секогаш јас да викам... Секогаш да имам време за сите... А за мене кој? Само оние одредени личности кои навистина ме сакаат! И мислите ќе скриете нешто во овај мал град?! Сами криете сами се издавате... И да зборувате во шифри мислите јас сум толку ГЛУПА за да не ве разберам? Па кај го имат ова... Помили ми се пријателите отколку брачедите!!! Ви е*** брачедите такви :@ Ама и јас бе глупа шо ве тркаљам... Сакате нешто од мене барајте ме! Не сакате- Не барајте ме, не постојам за вас! КРАААЈ!!! :@ :devil: :@ :devil: :@
     
  11. Schmetterling

    Schmetterling Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    225
    Допаѓања:
    14
    да ти се плукнам во факултетот скапан,еднаш не се одржа испит као што треба,еднаш не се извадија резултати како што треба,се мрднав не можам ми иде сега на крај да се откажам :@ како не си се запишав на приватен,таму барем ред има :@
     
  12. scorpion

    scorpion Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    3
    MI SE GADI VISE ! izmorena sum... od toa da mislam, dali nekoj me laze ili ne... premnogu lazgovci imav vo zivotot, sega mi se pruzi sansa... so dobar covek da go pominam zivotot, ne go sakam, no mnogu me saka... premnogu sum izmorena... nemam vise snaga... ;(
     
  13. girl12

    girl12 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    651
    Допаѓања:
    43
    Не ми е јасно како може само јас да бидам толку глупава и наивна :@ :@ .. Секогаш викам дека ке биде подобро но никогаш не е така. Да му еб*м сељакот проклет :@ мисле дека со мене ке си игра и праи што сака .. епа се заебал и тоа гадно .. Секогаш јас трчајки позади него .. а он он што праи само си узива а јас глупавата се мучам за што за што за да пак ја на крај останм со празни раце .. Епа више не мозе така ! .. Готово е :) .. Сега он малку ке трча и ке пати по мене ..
    абее ке дојдат и мојте 5 мин ..
    Па ке видиме после кој е попаметен ! :D
     
  14. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Ме нервираш! Ужасно ме нервираш! А тебе ти е гајле, знам! И ми доаѓа некогаш да ти мавнам стол од глава. Или што било. Сеедно. Битно да те заболи. Ако не совеста, барем главата.
     
  15. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    Добро, знаеш дека секогаш сум во право и ми се контраш! Ќе плачеш ! :devil:
    Моли ме колку сакаш, ќе си стојам на зборот. Барем еден ден нема да ти прозборам!
     
  16. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.243
    Допаѓања:
    43.111
    Ти се оствари сонот.

    Е сега, баш ме интересира што ќе биде следно.

    Можда ќе станеш геј?

    Се’ е можно со тебе!
     
  17. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.594
    Колку си глупава! Не е мое да судам, ама глупава си! Како живееш самата со себе, дишеш воздух кој им е потребен на други луѓе на планетава! Ќе дојдам, како нема да дојдам. Лудача. Попрво со црниот ѓавол табла ќе играм... Ајт, гитла од животов мој. А јас па се чудам зашто ми е убаво последнава година дена.
     
  18. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Да не може човек да ти се изначуди. Страшно! :o
    Абре што си ми се плеснала во двор. Ајт марш таму! Немам друга работа, тебе ќе те забавувам. Биди сигурна!
     
  19. sarah.key

    sarah.key Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2010
    Пораки:
    195
    Допаѓања:
    23
    Многу е тешко кога не знаеш што сакаш нели,, денес го сакам дечко ми, утре не го сакам, уствари секогаш го сакам, ама зошто мислите ми забегуваат на друга страна.. не можам да работам, да учам си мислам само на некој тамо кој што сум го видела еднаш во животот, и после неколку разменети насмевки главата во облаци (апа и фаца е типот сигруно си има работа со такви како мене секој ден)... сакам само уште еднаш да го видам за да знам што чувствувам и јас и тој- сакам само да знам дали им се смешка на сите девојки кога ќе излезе во јавност ухххх
    ова во проблеми треба да го ставам ама што коа никој не може да ми помогне :(
     
  20. elenamkd

    elenamkd Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2010
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    9
    Волу, сакај ме! Чисто онака... Не дека јас тебе те сакам, си имам дечко што ме сака не ми требаш ти... Ама сакам да ме сакаш зошто си интересен. Wiiiiiiii :D
     
    На kalinka89 му/ѝ се допаѓа ова.