1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Истури се тука!

Дискусија во 'Канта' започната од inanonesumfina, 3 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inanonesumfina

  inanonesumfina Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  На темава,пишете како се чуствувате,дали чуствувате тага,бес,среќа,пишете тука,истурете се!Не држете во себе.:inlove::inlove:
  АКО ИМА ВАКВА ТЕМА,ИЗВИНЕТЕ,МОЖЕ ДА ЈА ФРЛИТЕ ВО КАНТА,ИЛИ ПАК АКО МИСЛИТЕ ДЕКА Е ГЛУПАВА.:D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.690
  Допаѓања:
  65.001
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.