1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исхрана додека одите на фитнес

Дискусија во 'Канта' започната од helpmeeh, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. helpmeeh

  helpmeeh Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Одам на фитнес веќе некое време. Мајка ми ми кажа ако продолжам да се хранам како до сега сао ке се здебелам и се ке ми се претвори во мускул и нема да ослабам. Кажете ми како треба да се исхранувам, дали да јадам овошје и зеленчук, месо и друго.. Вашите искуства. Стварно сакам да ослабнам. Фала ви :)
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  па да јадеш здрава храна и вејке има вакви слични теми.....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.