1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Исхрана за трудници со гестациски дијабетес

Дискусија во 'Диети' започната од kallias, 23 јули 2015.

 1. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.981
  Ja otvoram ovaa tema zatoa sto ne najdov nesto slicno za nas trudnicite i bi sakala da spodelete iskystva ili dieti za trudnicite koi imaat gestaciski dijabetes, se nadevam ne sum edinstvenata:wasntme:
  Nekoe dnevno meni sto ste jadele ili jadete dodeka ste go imale ovoj dijabetes ili sto moze da se jade neka pise nekoj iskusen po ova prasanje zatoa sto mene navistina mi treba :|