1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИтЦт ( International Cosmetic Test Company)

Дискусија во 'Барање работа' започната од gjoker4e, 10 март 2018.

?

Дали би тестирале козметика?

Анкетата е затворена на 8 јуни 2018.
 1. Да

  3 глас(а)
  60,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Не знам

  2 глас(а)
  40,0%
 1. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  26.016
  Пол:
  Женски
  Како што кажува самиот наслов станува збор за интернационална компанија за тестирање на козметика.

  Интересен начин до дополнителен приход.

  Да споделиме искуства за оваа компанија. Кој се може да волонтира? Колку време трае тестирањето на одреден производ? Каде се наоѓа претставништвото во Скопје? Која сума се исплаќа и после колку време?