1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Италијанска Музика

Дискусија во 'Канта' започната од Ana3567, 25 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  Тема за сите што им се допага и слушаат италијанска музика .
  Земјата која вади врвни пејачи
  Споделете ваши мислења keep-calm-and-listen-to-italian-music.png
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.337
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.