1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Итно ми е! Како да отворам салон за убавина?

Дискусија во 'Канта' започната од melody.7, 12 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. melody.7

  melody.7 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  :hai: Би сакала да прашам доколку некој знае околу отврање на салон за убавина... Што се е потребно и колку пари би биле потребни од прилика...? :worried:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.