1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Итно ми е ...

Дискусија во 'Канта' започната од Candygirl11, 15 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Candygirl11

  Candygirl11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Како да го заборавам бившиот дечко што е во друг град :^)
   
 2. Asterion

  Asterion Популарен член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  5.622
  Тоа не е некое прашање на кое било кој од овде може да ти даде одговор. :)
  Се зависи од самата тебе и колку ти си решена да го заборавиш. Тоа што е во друг град и не го гледаш ти е во предност. ;)
   
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Ова е втора иста тема денес со исто прашање чудно :^)
   
  На Hipica и Ann.94 им се допаѓа ова.
 5. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  Зошто мислам дека ова е иста личност што прави втор профил денес и втор пат отвара иста тема |(
  Но да не осудувам однапред, има соодветни теми за вакви проблеми.
   
 6. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  [​IMG]
   
  На Lolipop23 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ја заклучив истата тема пред некој саат. Зошто отварате нова? Клуч!
  Плус втор профил на една членка за да отвори иста тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.