1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Итно...

Дискусија во 'Канта' започната од Ema007, 15 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ema007

  Ema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Како да го заборавам дечкоми што е во др град? :^) :^)
   
 2. Karol.Ina

  Karol.Ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  73
  А зошто да го заборавиш ако ти е дечко ?
  Ако ти е дечко можете да разговарате, има многу врски што опстојале без разлика на далечината. Доколку љубовта е доволно силна не би требало далечината да ви претставува пречка.

  Или да не го имаш лошо поставено прашањето. да не станува збор за бивши дечко ? :?
   
 3. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Хммммм.......и јас се прашувам истото?!!Само што мојот е во друга држава :worried:
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Клуч. Имате тема љубовни проблеми, и нема да биде лошо да си ги прочитате правилата дека теми со оваков наслов не се отвараат!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.