1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

И се заканува на другарка ми

Дискусија во 'Сингл' започната од bella.honey, 9 јуни 2011.

  1. Alesii

    Alesii Популарен член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2012
    Пораки:
    1.125
    Допаѓања:
    841
    Што на нејзе и е гајлее што тој ќе шири,ако се невистини се разбира..Ако не пак нека измисли и она нешто за него,а башка ако ситеб ја знаат како паметна,нормална и добра нема да смени он за нејзе никакво мислење,освен за самиот себе...Што ќе се понижи 8) :!:
    А иначе колку години има она,а ако ти е врсничка само можам да кажам..Не е љубов за вас бидејќи секад ќе се најде некој таков кој ќе ве фати на вашата невиност(невиност во смисла на глупавост и избрзливост) и ќе се заебава со вас на секаков начин да бидам побезобразна ќе ве дупи у здрав мозок.. :tmi:
     
  2. Shortie

    Shortie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2011
    Пораки:
    256
    Допаѓања:
    71
    Пол:
    Женски
    И што ако и се заканува шо ќе и напраи,да не ја убие,и да ја убие бар стварно ќе види љубов.Ќе ширел гласини,нека шири де голем мхм..Ако не е вистина шо има да се замара.. :^) ама форава е да не не се невистини.. :tmi: се зезам вие си знаете најдобро.. :)
     
  3. White-Lady

    White-Lady Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 септември 2011
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    5
    Офф душа мачна :^) која му е целта него да бидит со неа ако таа не го сакат?омг шо да речам друго инаку јас да сум на место од другарка ти би му кажала два реда муабет: ако имаш проблем следниот пат со тато ќе се дружите ;) (малку е така набилдан па на сите им се тресит г'зон-само зборвит не тепат :tmi: ) :D во секој случај нека го шутнит.
     
  4. loveisshit

    loveisshit Активен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    26
    и јас имам ист таков кретен во животот. Значи до сега ништо не се има слушнато за мене во град, а сега тој најпаметниот пошто после 2 год. му раскинав го тресе градот со тоа што јас и тој сме имале.Но, како и обично тато е тука да го потсети чија ќерка сум :D :$
     
  5. SnowWhite8

    SnowWhite8 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2012
    Пораки:
    1.275
    Допаѓања:
    1.620
    Пол:
    Женски
    И јас имав таков проблем еден кретен збореше за мене дека сум курва и други невистини, запознав еден дечко кој поверувал на тоа, и ме избегнуваше едноставно несакаше да излегуваме заедно тоа ми го кажа и другарка ми. Но јас докажав која сум и што сум и до ден денес сме најдобри другари со него, веќе 3 години можеби и повеќе, он свати дека гласнините не се вистина. Така да кој и да збори нешто за вас сепак вистината ќе си дојде на виделина. Не се замарајте.
     
  6. Lilik

    Lilik Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2022
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    6.242
    Пол:
    Женски
    Ako se zakanuva prijavi go vo policija
     
  7. Lilik

    Lilik Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2022
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    6.242
    Пол:
    Женски
    Ili taa neka go prijavi
     
  8. Lilik

    Lilik Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2022
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    6.242
    Пол:
    Женски
    Nemoze nikoj nikomu da se zakanuva
     
  9. Lilik

    Lilik Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2022
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    6.242
    Пол:
    Женски
    Nikoj nema pravo na toa