Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КАКВО КАФЕ НАЈЧЕСТО ПИЈАТЕ!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од cute57, 10 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  ДОБРО ДЕВОЈКИ СИГУРНО НЕКОЈА ОД ВАС.....МОЖЕБИ ПОВЕЌЕТО ПИЈАТ КАФЕ!!!!1
  ЈАС НА ПРИМЕР НЕ СУМ ГОЛЕМ ОБОЖАВАТЕЛ НА КАФИЊА.. :talk:
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.550
  Можеби не си голем обожавател на кафиња, но на отварање на дупли теми дефинитивно си!
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.680
  Допаѓања:
  126.332
  НЕЈЌУ КАФЕ ПИЈАНА СУМ КАКАО!
   
  На Tenkai, bluegirl7, elcezelce и 4 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.