КАКО ЈА МЕСТИТЕ КОСАТА ЗА ИЗЛЕГУВАЊЕ СО ПРИЈАТЕЛИТЕ?!!

Дискусија во 'Канта' започната од cute57, 7 јули 2012.

 1. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  ВЕ МОЛАМ КАЖЕТЕ МИ КАКО ДА ЈА НАМЕСТАМ КОСАТА :?: ....БИДЕЈЌИ ВЕЧЕР ТРЕБА ДА ИЗЛЕЗАМ СО МОИТЕ ПРИЈАТЕЛИ!!!МОЖЕБИ КЕ ОДИМЕ ВО НЕКОЈ БАР ИЛИ ТАКА НЕШТО???? :|
  БЛАГОДАРАМ .......... :hai:
   
 2. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  424
  Епа.. си отвараме нова тема каде што не и е местото и за тоа време ја масираме нашата доолка, свилена и скапоцена коса. Да скратам маклу, пребарај го форумот имаш милиони туторијали за фризури :)
   
 3. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  145
  Можеш да ја испеглаш, високо репче или пунџа.
  Зависи од тоа каква коса имаш. И колку години имаш?

  Темава не ти е на соодветно место.
   
 4. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.024