1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КАКО МОЖАТ ДА СЕ БЕЛЕЕАТ ЗАБИ????

Дискусија во 'Канта' започната од cute57, 11 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  ЗДРАВО ДЕВОЈКИ..... :hai: ЈА ОТВОРИВ ОВАА ТЕМА ЗА ДА МИ КАЖИТЕ КАКО МОЖАМ ДА ГИ ОБЕЛАМ ЗАБИТЕ....!!!!ДА СО ПАСТА ЗА ЗАБИ НО НЕ ГИ БЕЛЕЕЕ БАШ ....СЕУШТЕ СЕ ЖОЛТИ????ВЕ МОЛАМ КАЖЕТЕ НЕШТО.....НЕКОЈ НАЧИН.... :$ :|
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.107
  Допаѓања:
  56.334
  Пол:
  Женски
  lice/kako-do-pobeli-zabi-t199/
  Се моли авторот да не пишува со големи букви и да ги прочита правилата за отворање на тема и пишување на мислење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.