1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КАко да избришам мислење? ТЕМА? :) нова сум

Дискусија во 'Канта' започната од Vaga03, 11 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vaga03

  Vaga03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  4
  помош?
   
 2. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  2.997
  Пол:
  Женски
  само модераторите можат да бришат мислења,ти можеш само своите да ги бришиш.. и не туку отворај теми без веза :?:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Не можеш да избришиш тема. Мислење можеш да избришиш на иксот до „Ми се допаѓа“ но само некое време откако ќе го напишеш постот.
  Прочитај ги правилата на форумот pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.