1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КРЕМОВИ ЗА САМОПОТЕМНУВАЊЕ

Дискусија во 'Канта' започната од zabceto, 2 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zabceto

  zabceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  феминки ми треба предлог
  знам дека зедно сме посилно :lol: па еве дадете предлог за
  добар крем за самопотемнување
  ;)
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  [mod-dupla:2zqan9g5][/mod-dupla:2zqan9g5]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.