1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде бевте вчера?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Sunshine88, 17 април 2010.

 1. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  578
  Ајде женски да видиме кој каде се журкал. Барав да видам дали има ваква тема но не најдов, па ако има се извинувам.
  Јас бев во вирус па во хард рок, си поминав супер па сега малце ме болат нозете од штиклите.
  Каде бевте вие и како си поминавте? Исто така можете да раскажете што ви се случило, интересно, лошо(недај боже), нешто ако ве изнервирало.
  Мене вчера ми беше искрено малце непријатно, имаше еден тип во друштвово кој и се допага на моја најдобра другарка, таа е повлечена малце , па и викак ај со мене, и ја убутав да стои до него, арно ама не знае ни муабет да напраи ни ништо тој и става мастика во уста, таа вика нескам :rofl: да ми даде некој мене што ми се свига така мастика, јас радо би прифатила. арно ама.. другар му мене цело време ме зезаше за него, ко у стил дајму број, и му викам не ми прај проблеми и се свига на другрка ми, и онпак дај му број на другар ми за мене. Јас само изреагирав, а што ти неписмен си сам да побараш.
  А на другаркава цело време и викам седи до него, збори, зезај се. Она се трга на страна, па после вика незнаела како да му пријде. Незнам више сакам да и помогнам, а не да се разочара.
   
 2. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Во Миднајт бев и одлично си поминав :)
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.805
  Бев дома, учев како луда. Едно време се релаксирав со мојата Кромидојна и со нејзините виртуелни манџи и капучина. Не спиев.... повторно. Камен на гради...
   
 4. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  176
  Дома и ич не ми е жал што не излегов :rofl:
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
  Па и јас вчера нигде не отидов,цел ден ми беше лежерен некако,опуштено,требаше да излезам ама ништо,па останав дома,а и не ми беше досадно.
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  синоќа бев во ресторан па во дискотека, си поминав екстра... онака ептен бев у фазон :rock: :D и затоа денеска мамурна дома седам :)
   
 7. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.263
  Вчера цел ден бев дома..На вакво време не ми се излегува никаде.. :^)
   
 8. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  578
  јас последниве неколку дена домче, денес бев на кафе кај комшивката, да ги видам згодните 6 месечни близнаци, души :* :*
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.805
  Дома со друшки. Учевме :rofl: :rofl:
   
 10. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.249
  Допаѓања:
  122.832
  Дома, со гости. Исто како и претходните неколку дена, а и денес и утре. До утре имам најави :D
   
 11. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  496
  Бев во кино со женско друштво. Се видов на пица со другарка од основно. Потоа пиевме кај мене кафе со дечко ми, а вечерта ја завршивме со шетање во парк. Малку ладно беше, ама нас љубовта не грееше :l:
   
 12. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  578
  јас бев на кафе кај другарка, која уз пат ми е и колешка. Супер беше, си најдов вереник :lol: нормално на шала :lol:
   
 13. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.249
  Допаѓања:
  122.832
  Вчера пак дома со гости, како и претходните 3 недели, а четвртата на шетање со друштво.
  Попладнево ми се шеткаше, па бев во Мекдоналдс на ручек, па во Палма на десерт.
  И да, пак со друштво. Веќе мерак ме фати да поседам дома сама, без друштво, без телевизор, без ништо... А од среда, пак целодневно друштво.
   
 14. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.203
  Допаѓања:
  41.450
  Со колеги на кафе, кај што и се договоривме да ја славиме апсолвентската вечер. После тоа, на вечера со љубовта во Плаза Дел Торос. И на крај - отмено се прејадов палачинки во Соул, и се шеткав со другарките низ Скопје, на розевата улица Максим Горки... Сјајна вечер. :)
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.805
  На училиште, па пладневна прошетка покрај обала за време на часови :lol: после тоа на блиц средба со друшките
   
 16. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  176
  Во две-три болници и после цел ден дупка му правев на креветчето ми мило не помрднувајќи го задникот од него :D
   
 17. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.249
  Допаѓања:
  122.832
  Во Волк, општина Илинден :rofl:
  Инаку супер беше, моторџиско место нели е тоа, опуштено, Венко Серафимов ... многу ми беше убаво.
   
 18. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Во Маврово со моите најблиски на едно-дневно релаксирање 8)
   
 19. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.921
  Со дечко ми во Рамстор :) Јадевме пица во Амати .. се шетавме гледавме облека , и се вративме кај нас и се шетавме низ населбава :)
   
 20. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
  Вчера бев на три различни матурски. И многу убаво си поминав, играње, пеење, пиење :)