1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде бевте денес?

Дискусија во 'Канта' започната од NewYorker, 6 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  Јас денес бев во школо,а вечерва на тренинг. :)
  Вие каде бевте?
  ако има ваква тема слободно заклучете ја ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.671
  Допаѓања:
  64.957
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.