1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде би сакале да бидете во моментов...

Дискусија во 'Канта' започната од Mïłëñã❣❣❣, 15 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mïłëñã❣❣❣

  Mïłëñã❣❣❣ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2016
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки:hai: ! Ја отворив темава, бидејќи никаде до сега не сретнав ваква тема! Тука можете да објавивате фотографии од местата каде би сакале да бидете во моментов, можете да објавувате фотографии + текст, или пак, да објавите само текст без фотографија!
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.104
  Допаѓања:
  166.244
  Пол:
  Женски
  Во море.
   
 3. buttercup5

  buttercup5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  1.240
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.