1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде би сакале да живеете - Странство или Македонија?

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteButterFly5, 7 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteButterFly5

  WhiteButterFly5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  69
  Еве на пример јас кога би живеела во др. град во Македонија би живеела во Прилеп. ^^ Желбата ми е таму да се омажам, пошто влечам корени од мајмунчињата (како што не викаат) :lol:
  А и би сакала преку летото да живеам во Мајами. 8)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.081
  Допаѓања:
  61.921
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.