1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде би сакале да одите на патување, која е вашата омилена дестинација

Дискусија во 'Канта' започната од Dannyz01072017, 2 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dannyz01072017

  Dannyz01072017 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  73
  Пол:
  Женски
  Е вака бидејќи сакам да патувам, но досега сум немала многу прилики и можности за тоа, сакам да ми кажете вие за вашите патувања и омилени дестинации, и секако ваши препораки за патување :) 10-pricini-zosto-da-ostanes-so-devojkata-koja-saka-da-patuva-1.jpg
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.552
  Допаѓања:
  39.661
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.