1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде би сакале да се најдете во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од Jordanovska-K, 29 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jordanovska-K

  Jordanovska-K Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  6.138
  Пол:
  Женски
  Дали некогаш посакувате да се најдете некаде далеку од местото каде што моментално се наоѓате?
  Дали тоа е можеби некоја лежалка на плажа во некоја далечна егзотична земја или пак можеби само сакате да уживате во удобностите што вашиот дом ви ги пружа?

  Што се однесува до мене, имам спомнато и во друга тема, душата ми спие високо во планините, далеку од цивилизацијата...

  Џитнете ме тука и никогаш повеќе нема да слушнете ништо од мене, нит за мене (ајде дедо Мраз, исполни ми ја желбата :wasntme:)

  Valdresflya-1994-lake.jpg
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.881
  Допаѓања:
  65.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.