Каде во моментов би сакале да бидете?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  4.124
  Пол:
  Женски
 2. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  3.462
  Пол:
  Женски
  original (20).jpg
   
  На Emma2, *Ane*, simonna.a и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  4.124
  Пол:
  Женски
  f3f98923a33de3a2d5fd1ada15b0b557.jpg
   
  На Emma2, joy1, Dadusicka и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  4.124
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20191221-141615~2.png
   
  На Emma2 и simonna.a им се допаѓа ова.
 5. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.634
  Допаѓања:
  78.288
  таму...високо...

  IMG_20191222_173615_1.jpg
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.646
  Допаѓања:
  18.667
  Пол:
  Женски
  Абу Симбел,Египет
  20191222_174854.jpg
   
  На S.W.A.G, Bitter-Sweet, candy.cane и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  41.976
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1577039298539.jpg
   
  На S.W.A.G, *Ane* и candy.cane им се допаѓа ова.
 8. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.048
  Допаѓања:
  102.411
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1577047822567.jpg
   
  На Milobebence, S.W.A.G, joy1 и 5 други им се допаѓа ова.
 9. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  16.981
  Пол:
  Женски
  79ECB23F-05A2-418F-9730-5F03D91DC24A.jpeg
   
  На Milobebence, S.W.A.G, Dream-Girl и 4 други им се допаѓа ова.
 10. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  4.124
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20191224-032327~2.png
   
  На joy1, S.W.A.G, Dream-Girl и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.048
  Допаѓања:
  102.411
  Пол:
  Женски
 12. MiAmor

  MiAmor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  1.969
  Пол:
  Женски
  french-riviera-dreaming-erika-carlock-02.jpg
   
  На S.W.A.G му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  4.124
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20191221-154551~2.png
   
  На joy1 и S.W.A.G им се допаѓа ова.
 14. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.866
  Допаѓања:
  121.509
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1577459272214.jpg
   
  На S.W.A.G, Dream-Girl и ninja35 им се допаѓа ова.
 15. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.048
  Допаѓања:
  102.411
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1577621114944.jpg
   
  На joy1, Moon.Girl и S.W.A.G им се допаѓа ова.
 16. S.W.A.G

  S.W.A.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  981
  Пол:
  Женски
 17. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  38.519
  Што знам, во моментов не ми се мрда од дома:D Така што, каде што сум во моментов таму и сакам да бидам. Priceless:)
   
  На Emma2 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.048
  Допаѓања:
  102.411
  Пол:
  Женски
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.277
  Допаѓања:
  45.353
  Пол:
  Женски
 20. Nightwish11

  Nightwish11 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  457
  Пол:
  Женски
  Nz da postiram slika(facepalm) no vo momentov sakam da bidam vo planina so mnogu sneg I Malo kucarce:?: