Каде во моментов би сакале да бидете?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  Ќе залади деновиве, па викам уште малку сакам на високо на планина :lol::lol: Ем на планина е секогаш по ладничко, па може и огинчево :lol::lol:
  Еве ти не го гледај огинчево штом толку ти е жешко, јас сум по зимурлија, мене убаво ќе ми дојде :lol::rofl::l:
   
  На ohlalalala, Billy Idol и Ladyy* им се допаѓа ова.
 2. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  381
  Пол:
  Женски
  Рај за очи..:inlove: FB_IMG_1589879395972.jpg
   
  На Cherry blossom89, ohlalalala и LittleChili им се допаѓа ова.
 3. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  1.779
  Пол:
  Женски
  Абе и ја си сакам поише зима него лето.
  Меѓу лето и зима зимата секогаш ја бирам.
  Искрено мразам жештини па сакам на место покрај море да се разладам малце.:)
  Ама тешко одмор летово.:whew:^_^
   
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  Аа не, јас бирам лето ако веќе треба да бирам :inlove::sun::d: море жешко плажа уживанции :inlove: од тука доаѓа и огинчето на сликата..сакам кога е топло :inlove:
  Демек рекоа ќе залади, ем романтично расположена па од таму испадна и таа слика :lol: а за одмор, не ми се откажува, може да се размисли за Септември :sun::sun:
   
  На Ladyy* и ohlalalala им се допаѓа ова.
 6. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  381
  Пол:
  Женски
  Нелиии :inlove::inlove:
  @Cherry blossom89 Се најдовме :*
   
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  Баш се најдовме, романтичарки :inlove::hug:
  @Ladyy*
   
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  381
  Пол:
  Женски
  :mm: FB_IMG_1589999829546.jpg
   
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  1.779
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200522-034510.png
   
  На Cherry blossom89 и Ladyy* им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.547
  Допаѓања:
  124.328
  На некоја ваква плажа и да пливам со сааати.
  Плус, да е дива плажа и да нема луѓе.
  Па да пливам гола.
  Best-Travel-Credit-Card-2020.jpg
   
  На minne992, ohlalalala, Cherry blossom89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. 96kiko96

  96kiko96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2018
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Машки
  сакам да бидам до неа, не ми треба ниедно егзотично место, само до неа и да си ја гушнам
   
  На Bitter-Sweet и Ladyy* им се допаѓа ова.
 12. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  381
  Пол:
  Женски
 13. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  :sun::d: FB_IMG_1589619871632.jpg
   
  На Ladyy* и ohlalalala им се допаѓа ова.
 14. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  381
  Пол:
  Женски
  :l: FB_IMG_1590135762669.jpg
   
  На joy1, ohlalalala, tijanana и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.028
  Допаѓања:
  5.554
  Пол:
  Женски
  27263EA7-02C2-4001-8C92-AC0BA9CBB51A.jpeg
   
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 16. yourfavoritegirl

  yourfavoritegirl Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2020
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Женски
 17. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  37242591.jpg
   
  На ohlalalala, Cherry blossom89 и Ladyy* им се допаѓа ова.
 18. Heartagram

  Heartagram Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  8.521
  Пол:
  Машки
  Screenshot_20200524_143528.jpg
   
  На Cherry blossom89, ohlalalala и Ladyy* им се допаѓа ова.
 19. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  (poolparty):sun::inlove: FB_IMG_1590259682309.jpg
   
  На ohlalalala и Ladyy* им се допаѓа ова.
 20. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  1.549
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1590351586152.jpg
   
  На ohlalalala му/ѝ се допаѓа ова.